date_range چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ access_time ۰۴:۰۱:۰۰ ب.ظ

سعد حریری برنامه‌های انتخاباتی جریان المستقبل را تشریح کرد

سعد حریری برنامه‌های انتخاباتی جریان المستقبل را تشریح کرد
منبع خبر: خبرگزاری مهر

نخست‌وزیر لبنان به تشریح برنامه‌های جریان المسقبل در انتخابات پارلمانی 2018 این کشور پرداخت و ثبات سیاسی و امنیتی را در شکوفایی اقتصادی موثر دانست.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، سعد حریری نخست وزیر لبنان اعلام کرد: لبنان از هرگونه ناامنی مصون است و همه رهبران سیاسی بر ثبات داخلی لبنان تاکید دارند.

وی افزود: فهرست جریان المستقبل در انتخابات آینده نقش زیادی به زنان و جوانان می دهد اما ائتلاف انتخاباتی ما هنوز تکمیل نشده و ما در راستای آنچه در خدمت مردم و تحقق اهداف جریان المستقبل و  خواسته های مردم حوزه های انتخاباتی ما صرف نظر از ائتلافات سیاسی حرکت خواهیم کرد.

نخست وزیر لبنان به اهمیت ثبات سیاسی و امنیتی در شکوفایی اقتصادی پرداخت و بیان کرد: دولت در این راستا گامهای متعددی برخواهد داشت که از جمله آنها روی آوردن به کشورهای عربی، اروپایی، آفریقایی و آمریکا و چین است. ما سیاست درهای باز و لغو روادید ورود به لبنان برای شهروندان برخی کشورها و نیز برخی سیاست های تشویقی را دنبال خواهیم کرد. ما به نشست پاریس در ماه آوریل آینده توجه داریم. ما طرحهایی را برای این نشست داریم که به نفع کشور است و برای جوانان کارآفرینی می کند.

نمایش موجودیت‌ها