date_range چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۵۴:۰۰ ب.ظ

استاندار ایلام: برگ برنده ملت ایران در پیروزی بر استکبار جهانی تفکر بسیجی است

استاندار ایلام: برگ برنده ملت ایران در پیروزی بر استکبار جهانی تفکر بسیجی است
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: جامعه|دولت

ایلام - استاندار ایلام گفت: برگ برنده ملت بزرگ ایران در پیروزی بر استکبار جهانی تفکر بسیجی مردم و مسئولان است.

به گزارش خبرنگار مهر ، قاسم سلیمانی دشتکی روز چهارشنبه در همایش بزرگداشت شهدای بسیجی استان ایلام با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی منشاء خدمات گسترده ای به مردم بوده، تاکید کرد: دشمن بخوبی دریافته که تا زمانی ملت ایران در یک صف واحد و پشت سر رهبری معظم انقلاب به حرکت خود ادامه می دهند تلاش برای نفوذ در صفوف ملت همچون آب در هاون کوبیدن است.

وی ادامه داد: در چارچوب همین مسئله نیز همواره تلاش کرده اند با تهمت ها و بیان مسائل دروغ و غیرواقعی مردم را نسبت به بسیجیان بدبین کنند.

استاندار ایلام تاکید کرد: ولی از این حقیقت غافل هستند که امروز بسیج به چنان درخت تناوری تبدیل شده که در برابر سهمگین ترین طوفان ها نیز ایستادگی می کند و بدون شک باید گفت برگ برنده ملت ایران در پیروزی بر استکبار جهانی تفکر بسیجی است.

سلیمانی دشتکی اضافه کرد: امروز بسیجیان توانسته اند در رشته های مختلف علمی و تخصصی به بالاترین درجات برسند و به عنوان بازوی توانمند دولت در عرصه های مختلف عرض اندام کنند.

وی تاکید کرد: وظیفه بسیجیان در شرایط کنونی که دشمن سخت ترین تحریم ها را علیه نظام و انقلاب بکار گرفته بسیار خطیر و حساس است و باید با حفظ وحدت ملی و هوشیاری در برابر توطئه ها بتوانیم از این برهه حساس نیز با سربلندی خارج شویم.

استاندار ایلام بر لزوم پاسداشت جامعه ایثارگران تاکید کرد و گفت: دولت بر رفع نیازهای معیشتی خانواده های شهدا و ایثارگان اهتمام دارد.

نمایش موجودیت‌ها