date_range پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ access_time ۰۶:۲۶:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

کشتی جام باشگاه‌های جهان؛ سه تیم ایرانی به نیمه‌نهایی رسیدند/ تایتان آمریکا در یکقدمی فینال

کشتی جام باشگاه‌های جهان؛ سه تیم ایرانی به نیمه‌نهایی رسیدند/ تایتان آمریکا در یکقدمی فینال
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: ورزش|کشتی

تیم‌های راه‌یافته به مرحله نیمه‌نهایی چهارمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد جام باشگاه‌های جهان در حالی مشخص شدند که سه تیم ایرانی در این مرحله به مصاف خواهند پرداخت.

به گزارش خبرنگار مهر ، در پایان دور مقدماتی چهارمین دوره رقابت های کشتی آزاد جام باشگاه های جهان که از صبح امروز پنجشنبه در تهران آغاز شده، تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شدند. بر این اساس تیم های تایتان مرکوری آمریکا، خیموری مغولستان، ستارگان ساری و ایزی پایپ کاشان با پیروزی مقابل رقبای خود در دیدار های مقدماتی به عنوان تیم های اول گروه های چهارگانه به دور بعد صعود کردند.

بدین ترتیب صبح فردا جمعه و در دیدارهای مرحله نیمه نهایی، تیم تایتان مرکوری آمریکا به عنوان تیم اول گروه A به مصاف تیم خیموری مغولستان به عنوان تیم اول گروه B می رود. در دیگر دیدار نیز تیم ستارگان ساری بعنوان تیم اول گروه C با تیم ایزی پایپ کاشان تیم اول گروه D مصاف می دهد. تیم های پیروز این رقابت ها به دیدار فینال راه می یابند و تیم های مغلوب نیز راهی دیدار رده بندی می شوند.

همچنین امشب مسابقات بین تیم های دوم و سوم گروه ها برای مشخص شدن تیم های حاضر در دیدارهای پنجم تا دوازدهم نیز برگزار  خواهد شد.

نمایش موجودیت‌ها