date_range چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۵۸:۰۰ ب.ظ

نماینده مردم بروجن در مجلس: هیئت‌های ورزشی برتر شهرستان بروجن تجلیل می‌شوند

نماینده مردم بروجن در مجلس: هیئت‌های ورزشی برتر شهرستان بروجن تجلیل می‌شوند
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: فرهنگ و هنر|مجلس

شهرکرد- نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی گفت: هیئت‌های ورزشی برتر شهرستان بروجن تجلیل می‌شوند.

به گزارش خبرنگار مهر ، خدیجه ربیعی بعد از ظهر چهارشنبه درجلسه هم‌اندیشی مسئولان بخش‌ها هیئت‌های ورزشی و سازمان‌های مردم نهاد این شهرستان با اشاره به تاکید برحمایت از پروژه‌های عمرانی، اظهار داشت: با توجه به پتانسیل و شاخص‌های تعریف شده باید به پروژه‌های عمرانی نگاه ویژه داشت و به منظور تکمیل و راه‌اندازی هر پروژه اقدامات لازم صورت گیرد.

نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وظیفه هر نماینده قانون‌گذاری، برنامه‌ریزی و نظارت است، گفت: بر اساس چهارچوپ قانون برنامه ششم ۰.۲۷ درصد از مالیات بر ارزش افزوده به توسعه ورزش همگانی و بانوان اختصاص داده شده است.

ربیعی با اشاره به اینکه در سال ۹۶ و ۹۷ بودجه نسبتا خوبی به ورزش و جوانان اختصاص پیدا کرد، بیان کرد: هیئت‌های ورزشی ردیف خاص اعتباری ندارند اما علیرغم این موضوع اعتباراتی در نظر گرفته و در اختیار ۱۰۲ هیئت‌ شهرستان قرار داده می‌شود.

وی با بیان اینکه باید به هیئت‌های ورزشی فعال نگاه ویژه شود، تصریح کرد: آیین تجلیل از هیئت‌های ورزشی بروجن باید با حضور یکی از مسئولان ورزشی کشور با هدف بررسی مسائل، مشکلات و درخواست‌های هیئت‌ها برگزار شود.

نماینده مردم شهرستان بروجن در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با وجود محدودیت‌های مالی، پنج تخته تشک کشتی به بروجن، فرادنبه، سفیدشت، گندمان و بلداجی تحویل داده شده و همچنین برای شهر نقنه نیز در حال پیگیری است و همچنین با پیگیری‌های انجام شده به ۱۱ روستا تجهیزات کامل ورزشی داده شده است.

نمایش موجودیت‌ها