date_range یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۱:۵۲:۰۰ ق.ظ

در گفتگو با مهر عنوان شد: تکلیف ادامه همکاری طاهری با پرسپولپس در جلسه با وزیر مشخص می‌شود

در گفتگو با مهر عنوان شد: تکلیف ادامه همکاری طاهری با پرسپولپس در جلسه با وزیر مشخص می‌شود
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: ورزش|فوتبال

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: هنوز هیچ تصمیمی مبنی بر خروج علی‌اکبر طاهری از جمع هیئت مدیره گرفته نشده و قرار است در جلسه با وزیر ورزش تکلیف مشخص شود.

محمدرضا حاجی بیگی در گفتگو با خبرنگار مهر ، درباره تاخیر در پرداخت مطالبات اعضای تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قرار بود پنجشنبه گذشته، این پول در اختیارمان قرار بگیرد اما برخی مشکلات اداری باعث شده است تا الان نتوانیم این پول را بین بازیکنان و کادر فنی پرداخت کنیم.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: فکر می کنم بتوانیم ظرف دو روز آینده، این پول را پرداخت کنیم تا بازیکنان با روحیه بیشتری به مصاف پدیده مشهد بروند. اگر بتوانیم این رقم را که توسط سامانه هواداری باشگاه تامین شده است پرداخت کنیم کمک زیادی به مسائل جاری باشگاه می کند.

وی درباره اینکه گفته می شود وزارت ورزش و جوانان به دنبال بازگشت اسپانسر پیشین این باشگاه است تصریح کرد: چنین صحبت هایی صحیح نیست. هنوز آقای طاهری از مرخصی خود بازنگشته تا به دیدار وزیر برود. برخی مسائل، پس از این جلسه مشخص می شود. اینکه درباره بازگشت اسپانسر قبلی باشگاه صحبت شده باشد تا آنها بازگردند درست نیست.

حاجی بیگی درباره کمرنگ شدن احتمال بازگشت طاهری به مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: هنوز هم مصمم هستیم که در این برهه زمانی حساس از آقای طاهری به عنوان مدیرعامل نام ببریم. من فکر می کنم ظرف چند روز آینده، تکلیف این موضوع هم مشخص می شود.

وی تصریح کرد: اخبار مطمئنی دارم که آقای سلطانی فر هم هیچ جلسه ای در خصوص جانشین آقای طاهری نداشته اند و فعلا هم قرار نیست کسی را ببینند. این موضوعات تنها به نظر وزیر ورزش بستگی دارد و نباید به شایعات ایچنینی گوش کرد.

نمایش موجودیت‌ها

آگهی