date_range یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶ access_time ۱۲:۳۲:۰۰ ب.ظ

چمران در جمع خبرنگاران مطرح کرد؛ پیش‌بینی برای دسترسی شهروندان به مجموعه فرهنگی تپه‌های عباس‌آباد

چمران در جمع خبرنگاران مطرح کرد؛ پیش‌بینی برای دسترسی شهروندان به مجموعه فرهنگی تپه‌های عباس‌آباد
منبع خبر: خبرگزاری مهر

رئیس شورای شهر تهران گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از سوی مدیریت شهری به‌زودی شرایط دسترسی شهروندان به مجموعه‌های فرهنگی تپه‌های عباس‌آباد فراهم خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، مهدی چمران در پایان سیصد و پنجاه و هشتمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران اعلام کرد: جلسه امروز به مناسبت افتتاح باغ کتاب در این محل برگزار شد.

وی تصریح کرد: باغ کتاب یک مجموعه فرهنگی فاخر محسوب می‌شود و برنامه‌های متعددی در این مجموعه پیش بینی شده است.

چمران با بیان اینکه مجموعه باغ کتاب یک مجموعه بی نظیر در خاورمیانه محسوب می‌شود، گفت: نظیر این مجموعه را در کشورهای اروپایی می‌توان جست که البته آن مجموعه‌ها نیز با این وسعت و تنوع نیستند.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: قطعاً باغ کتاب کمک شایانی به افزایش سرانه مطالعه و کتاب خوانی خواهد داشت و انشاالله مردم به بهترین وجه از این مجموعه استفاده کنند.

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به دسترسی شهروندان به این مجموعه و همچنین سایر مجموعه‌های تپه‌های عباس‌آباد گفت: تمهیدات لازم برای این موضوع پیش بینی شده است و مشکلی در این بخش وجود ندارد.

وی در پایان از برنامه‌ریزی مجموعه مدیریت شهری برای فضای سبز و دریاچه مجاور باغ کتاب اشاره کرد و گفت: در این زمینه تمهیداتی برای این مجموعه اندیشیده شده است.

نمایش موجودیت‌ها

آگهی