date_range دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ access_time ۰۱:۱۲:۰۰ ب.ظ

رئیس هیئت تیراندازی با کمان استان همدان: اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان در همدان برگزار می‌شود

رئیس هیئت تیراندازی با کمان استان همدان: اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان در همدان برگزار می‌شود
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: ورزش|تیراندازی

همدان- رئیس هیئت تیراندازی با کمان استان همدان گفت: اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان در رشته کامپوند در همدان برگزار می‌شود.

حمیدرضا یاری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری اردوی تیم ملی کامپوند در همدان اظهار داشت: به پیشنهاد همدان و موافقت فدراسیون تیراندازی با کمان اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان کشور در رشته کامپوند تا ۳۱ فرودین ماه در همدان برگزار خواهد شد.

وی افزود: نفراتی که در این اردو حضور دارند در بخش مردان اسماعیل عبادی از قزوین، نیما محبوبی از البرز و محمد صالح پالیزبان از تهران و در بخش بانوان ویدا حلیمیان از خراسان رضوی هستند.

رئیس هیئت تیراندازی با کمان استان همدان با اشاره به برگزاری دوره مربیگری تیراندازی با کمان در همدان گفت: برای نخستین بار کلاس‌های مربیگری بین‌المللی درجه ۲ در رشته تیراندازی با کمان به میزبانی همدان برگزار شد.

یاری بابیان اینکه برای نخستین بار ایران توانست میزبانی برگزاری کلاس‌های مربیگری بین‌المللی درجه ۲ جهانی را از آن خود کند، گفت: این کلاس‌ها به میزبانی همدان از امروز با تدریس پاسکال کلمایر برگزار می‌شود.

وی با اشاره به آغاز این دوره از کلاس‌ها بیان کرد: این کلاس‌ها از ۲۶ تا ۳۱ فروردین ماه در همدان برگزار خواهد شد و پس از آن از یکم تا پنجم اردیبهشت‌ماه کلاس‌های مربیگری درجه ۲ به یک ملی نیز برگزار خواهد شد.

رئیس هیئت تیراندازی با کمان استان همدان عنوان کرد: تمامی مربیان بین‌المللی کشورمان قرار است برای ارتقای سطح خود در این کلاس‌ها شرکت کنند.

نمایش موجودیت‌ها