date_range شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۲۷:۰۰ ب.ظ

رئیس سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی: مهم‌ترین رسالت سازمان سما فرهنگی، تربیتی و آموزشی است

رئیس سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی: مهم‌ترین رسالت سازمان سما فرهنگی، تربیتی و آموزشی است
منبع خبر: خبرگزاری مهر

تبریز- رئیس سازمان سما دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مهم‌ترین هدف و رسالتی که از طرف هیئت امنا دانشگاه آزاد اسلامی برای سازمان سما تعریف شده رسالت فرهنگی، تربیتی و آموزشی است.

به گزارش خبرنگار مهر ، مرکز رباتیک سما دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی عصر امروز در تبریز افتتاح شد .

علیرضا منظری توکلی در حاشیه مراسم افتتاح مرکز رباتیک سما دانشگاه آزاد در گفت و گو با خبرنگار مهر گفت:  اعتقاد داریم اگر نوجوانان و جوانان را به لحاظ تربیتی با هویت و سبک زندگی ایرانی و اسلامی آشنا کنیم و آنها هویت خود را  حفط کنند  مسیر  برای پیشرفت اموزشی انها فراهم می شود .

وی ادامه داد: اگر نوجوانان و جوانان به عنوان افراد خلاق،   پرکار، متعهد و مدین باشند و در کنار این موضوع  به تخصص انها  نیز اهمیت داده شود زمینه را برای موفقیت های روزافزون انها  باز می کند، بنابراین مهم ترین رسالت سازمان سما رسالت فرهنگی، اموزشی و تربیتی است .

وی با اشاره به افتتاح مرکز رباتیک سما در تبربز تصریح کرد : ما به علم و فناوری اهمیت زیادی قایل هستیم و مقام معظم رهلری نیز به اموزش مهارت ها و آموزش های  فنی و حرفه ای تاکید زیادی داشتند درنتیجه  سازمان سما در بحث مهارت افرایی دانش اموزان  یکی از وظایف و رسالت های خودش را بحث آموزش فنی و حرفه ای می داند .

منظری توکلی ادامه داد: در همین راستا مرکز رباتیک و مرکز اموزش زبان انگلیسی  به عنوان اموزش زبان و مهارت ایجاد شده که می تواند ما را در راستای رسالتی که بر عهده گرفته ایم به موفقیت برساند.

نمایش موجودیت‌ها