date_range چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۴۸:۰۰ ق.ظ

فرماندار جاسک: طغیان رودخانه کوییک محور جاسک میناب را مسدود کرد

فرماندار جاسک: طغیان رودخانه کوییک محور جاسک میناب را مسدود کرد
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: اقتصاد|ترابری

جاسک - فرماندار جاسک از مسدود شدن محور جاسک به میناب بر اثر طغیان رودخانه‌ها بر اثر بارندگی‌های صبح امروز خبر داد.

محمد رادمهر درگفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به  بارندگی های صبح روز چهارشنبه در برخی از نقاط  شهرستان جاسک گفت: بارندگی های شب گذشته و صبح روز چهارشنبه در برخی روستاها و در ارتفاعات جاسک باعث طغیان برخی از رودخانه های شهرستان شده است.

رادمهر بیان داشت: طغیان رودخانه و آبنماهای محدوده روستای کوئیک جاده جاسک میناب را بصورت موقتی مسدود کرد که در حال حاضر با فروکش کردن آب ،راه محور جاسک به میناب بازگشایی شده است.

فرماندار جاسک عنوان کرد: پل آبنمای روستای کوئیک در حال ساخت است و با تکمیل شدن این آبنما ها در محور جاسک میناب   حتی بصورت موقت و ساعتی هم شاهد مسدود شدن این محور و معطلی مردم پشت رودخانه نخواهیم شد.

رادمهر تصریح کرد: در لحظات بسته شدن محور و متوقف شدن عبور و مرور بخاطر احتیاط و گل و لایی بودن  جاده ،رئیس راهداری و حمل ونقل جاده ایی همراه کارشناسان و کارکنان مربوطه همچنین پلیس راهور جهت هدایت مردم  و کنترل ترافیکی محور درمحل حضور پیدا کردند.

وی گفت: شهروندان جاسکی و رانندگان در در محور جاسک به میناب به مواقع بارنندگی در مسیرها حتما احتیاط لازم را داشته باشند و به تذکرات راهداران را مدنظر قرار دهند و در صورت هشدار آنهاهرگز خورو خود را به آب نزنند تا سفر خود را به مقصد مورد نظر برسانند.

نمایش موجودیت‌ها