date_range سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ access_time ۱۱:۱۱:۰۰ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

جلسه مشترک روسای فدراسیون‌های تیروکمان و دانشجویان

جلسه مشترک روسای فدراسیون‌های تیروکمان و دانشجویان
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: ورزش|تیراندازی

نشست مشترک روسای فدراسیون‌های تیروکمان و ورزش‌های دانشجویی برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، به منظور انجام هماهنگی لازم در خصوص اعزام تیم تیروکمان دانشجویان به سی امین دوره مسابقات یونیورسیاد دانشجویان جهان، محمدرضا دهخدا رییس فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی با غلامرضا شعبانی بهار رییس فدراسیون تیر وکمان به همراه بشیریان دبیر کل، کریمی مسئول کمیته فنی مسابقات، مرادی مدیر روابط عمومی فدراسیون دانشگاهی و نجار مدیر تیم های ملی فدراسیون تیرو کمان دیدار و گفت و گو کردند.

در ابتدای این نشست دهخدا ضمن تشکر از برگزاری این جلسه گفت: تیروکمان برای اولین بار از این دوره جزو رشته های ثابت یونیورسیاد شده است. به همین منظور قصد داریم با حمایت فدراسیون، کمانداران دانشجو را هم به این رقابتها اعزام کنیم تا اینگونه زمینه توجه بیشتر دانشجویان به این رشته فراهم گردد.

در ادامه شعبانی ضمن تشکر از تصمیم فدراسیون دانشگاهی برای حضور تیم ملی تیروکمان دانشجویان برای شرکت در یونیورسیاد گفت: این فدراسیون آمادگی خود را در حمایت از تیم دانشجویان اعلام می دارد و امیدوارم با همکاری دو فدراسیون یک تیم منسجم به این رقابتها اعزام شود و بتوانیم نتایج خوبی به دست بیاوریم.

در این نشست در خصوص اردوهای آمادگی و تعداد نفرات اعزامی به یونیورسیاد تابستانی دانشجویان و کادر فنی  بحث و مقرر شد در مسابقات اوپن فدراسیون که آخر هفته برگزار می شود، دانشجویان شرکت کننده شناسایی و آذرماه مسابقات انتخابی دانشجویان برگزار شود.

سی امین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان ۱۲ لغایت ۲۳ تیرماه ماه سال آینده در شهر ناپل کشور ایتالیا برگزار می‌شود.

نمایش موجودیت‌ها