date_range شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۳۴:۰۰ ق.ظ

پایان مرحله نخست رقابت‌های دو و میدانی دختران کشور؛ دوندگان کردستانی در لیگ طلایی صاحب سه نشان رنگارنگ شدند

پایان مرحله نخست رقابت‌های دو و میدانی دختران کشور؛ دوندگان کردستانی در لیگ طلایی صاحب سه نشان رنگارنگ شدند
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: ورزش|دوومیدانی

سنندج - مرحله نخست رقابت‌های دو و میدانی لیگ طلایی دختران کشور در تهران پایان یافت و دوندگان کردستانی در این مسابقات صاحب یک نشان نقره و دو مدال برنز شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کردستان، مرحله نخست دومین دوره رقابت های دو و میدانی لیگ طلایی دختران کشور عصر جمعه ۳۱ فروردین ماه در تهران به کار خود پایان داد.

این دوره از مسابقات با حضور برترین های سراسر کشور برگزار شد و دوندگان در ۱۶ ماده متفاوت برای جوایز نقدی تعیین شده از سوی فدراسیون با هم به رقابت پرداختند.

تیم کردستان با شش دونده از سطح استان در مرحله نخست رقابت های دو و میدانی لیگ طلایی دختران کشور شرکت کرد که توانست یک نشان نقره و دو مدال برنز را از آن خود کند.

کژال رستمی از مریوان در ماده ۴۰۰ متر بامانع در جایگاه دوم ایستاد، بشرا راموز دیگر دونده مریوانی در ماده ۳۰۰۰ متر بامانع و ندا قریشی از سنندج در ۴۰۰ متر بامانع به عنوان سوم دست یافتند.

گفتنی است، دوندگانی که به حدنصاب های تعیین شده از سوی فدراسیون دست یافته بودند جوایز نقدی به ترتیب نفرات اول تا سوم، مبالغ ۲۰ میلیون ریالی، ۱۵ میلیون ریالی و ۱۰ میلیون ریالی اهدا شد.

نمایش موجودیت‌ها