date_range پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۳۲:۰۰ ب.ظ

معاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری همدان: شهرداری در مسابقات انتخابی کشتی همدان خوش درخشید

معاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری همدان: شهرداری در مسابقات انتخابی کشتی همدان خوش درخشید
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: ورزش|کشتی

همدان- معاون ورزش سازمان فرهنگی شهرداری همدان گفت: شهرداری در مسابقه کشتی انتخابی مرحله اول نوجوانان و نونهالان شهرستان همدان خوش درخشید.

امیرحسین اسکندریان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به درخشش کشتی‌گیران باشگاه شاهد شهرداری در مسابقات انتخابی کشتی همدان اظهار داشت: در مسابقات انتخابی کشتی نوجوانان همدان که با حضور ۹۷ کشتی‌گیر در محل خانه کشتی همدان برگزار شد از ۱۱ وزن مسابقات؛ کشتی‌گیران باشگاه شاهد شهرداری موفق به کسب قهرمانی در ۹ وزن شدند.

وی افزود: در مسابقات انتخابی نونهالان همدان نیز که با حضور ۱۵۴ کشتی‌گیر از ۶ باشگاه حضور داشتند باز هم کشتی‌گیران نونهال باشگاه شهرداری موفق به درخشش شدند.

معاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری همدان با اشاره به نتایج مسابقات کشتی نوجوانان گفت: وزن ۴۵ کیلوگرم امیرحسین سلطانی، ۴۸ کیلوگرم شهاب بابایی، ۵۱ کیلوگرم مهدی نصرتی، ۵۵ کیلوگرم عباس جهانی، ۶۰ کیلوگرم امین رحمانی و ۶۵ کیلوگرم علی رضایی همگی در رتبه اول ایستادند.

اسکندریان عنوان کرد: همچنین در اوزان ۷۱ کیلوگرم مهدی حاجیلوئیان، ۸۰ کیلوگرم سیاوش گمار، ۹۲ کیلوگرم سپهرصفدری و در وزن ۱۱۰ کیلوگرم محمدحسین خلوصی در جایگاه‌های برتر قرار گرفتند.

وی با اشاره به نتایج کشتی نونهالان انتخابی استان همدان بیان کرد: در وزن ۳۵ کیلوگرم محمدحسام حاصلی، وزن ۳۸ کیلوگرم امیرمحمد گری و امیرحسین عظیمی و در وزن ۵۷ کیلوگرم امیررضا بیات و دانیال ربیعی و در وزن ۶۸ کیلوگرم علی رضای همگی از باشگاه شاهد شهرداری در جایگاه‌های قهرمانی قرار گرفتند.

معاون ورزش سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری همدان عنوان کرد: تیم کشتی شاهد شهرداری همدان با مربیگری حسین بختیاری، امید یوسفی، وحید بیگم جانی و میثم حمیدی جواد در این رقابت‌ها حاضر شد.

اسکندریان با اشاره به فعالیت استخر شهرداری همدان در ماه رمضان گفت: این استخر در ماه مبارک رمضان روزهای یکشنبه و چهارشنبه از ۲۱ تا ۲۴ ویژه بانوان و سایر روزهای هفته نیز سانس آقایان از ساعت ۲۱ تا یک و ۳۰ دقیقه بامداد برقرار خواهد بود.

نمایش موجودیت‌ها