date_range دوشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۵ access_time ۰۸:۱۹:۰۰ ق.ظ

با حرکت پیاده مردم در خیابان‌های ورامین؛ همدلی مردم ورامین با آتش‌نشانان/گل‌های که نشان از محبت است

با حرکت پیاده مردم در خیابان‌های ورامین؛ همدلی مردم ورامین با آتش‌نشانان/گل‌های که نشان از محبت است
منبع خبر: خبرگزاری مهر

ورامین-مردم ورامین با در دست داشتن شاخه‌های گل در ایستگاه آتش‌نشانی این شهرستان حاضر شده و اوج محبت و همدلی خود را به نمایش گذاشتند.

به گزارش خبرنگار مهر ، مردم شهرستان ورامین شامگاه یک شنبه در یک حرکت ابتکاری از میدان امام حسین(ع) به سوی ایستگاه آتش نشانی این شهرستان در بلوار شهید باهنر حرکت کردند.

در این مراسم که با محوریت مسجد قبا و حضرت سجاد(ع) شهرستان ورامین برگزار شد، ده ها زن و مرد ورامینی با در دست داشتن شاخه های گل، از شجاعت و دلاورمردی های آتش نشانان تجلیل کردند.

مردم شهرستان ورامین پس از حضور در ایستگاه آتش نشانی، شاخه های گل خود را به آتش نشانان تقدیم کرده و به  روح شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو درود فرستادند.

برگزاری مراسم مداحی و قرائت بیانیه از دیگر برنامه هایی بود که در ایستگاه آتش نشانی ورامین با حضور جمعی از مردم و آتش نشانان این شهرستان برگزار شد.

آتش نشانان ورامینی نیز در این مراسم اعلام داشتند که نیروهای آتش نشان با همه توان و ظرفیت خود برای نجات جان انسان ها تلاش می کنند و بدون تردید محبت و قدرشناسی مردم می تواند روحیه فعالان این عرصه را دوچندان کند.

مردم شهرستان ورامین نیز در این آیین باشکوه بیان داشتند که شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو برای همیشه تاریخ در ذهن و یاد ملت ایران جاودانه شدند و مردم این سرزمین قدردان زحمات آتش نشانان هستند.

نمایش موجودیت‌ها