date_range شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۴۱:۰۰ ب.ظ
تعداد 4 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

وزیر علوم به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس پیامی صادر کرد

وزیر علوم به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس پیامی صادر کرد
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: سیاست|تحصیل

وزیر علوم تحقیقات و فناوری به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس در پیامی قدرت، صلابت و شکوه امروز ایران اسلامی، به‌ویژه در علم و فناوری را مرهون مجاهدت‌ها و جانفشانی‌های فرزندان این سرزمین عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت علوم، منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در پیامی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، قدرت، صلابت و شکوه امروز ایران اسلامی در عرصه‌های گوناگون به‌ویژه در زمینه‌های علم و فناوری را مرهون مجاهدت‌ها و جانفشانی های فرزندان پاک این سرزمین از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون و رهبری‌های هوشمندانه و خردمندانه حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری دانست .

متن کامل پیام وزیر علوم تحقیقات و فناوری به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس بدین شرح است :

دفاع مقدس، نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ملت بزرگ ایران است که خاطرات دلاوری‌های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار خواهد ماند و زیباترین فصل این تاریخ پرغرور، خالقان این حماسه عظیم‌اند که با صلابت اراده و نور ایمان، رهنورد راه مقدّسی شدند که پاداش آن، جاودانگی، بالندگی و در نوردیدن قله‌های بلند علم و فناوری در عرصه های جهانی است .

دفاع مقدس این حقیقت را آشکار ساخت که ملت رشید و بزرگوار ایران در قبال دشمنان خود تحت هر شرایطی با تمام وجود از وجب به وجب خاک خود و آرمان‌های نظام جمهوری اسلامی ایران حراست می کنند و در این راه از بذل جان و مال خود هیچ دریغ ندارند .

قدرت، صلابت و شکوه امروز ایران اسلامی در عرصه های گوناگون به ویژه در زمینه های علم و فناوری مرهون این مجاهدت‌ها و جانفشانی های فرزندان پاک این سرزمین از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون و رهبری های هوشمندانه و خردمندانه حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری است که به لطف و یاری خداوند در آینده نیز با قدرت ادامه خواهد یافت .

اینجانب به همه رزمندگان سرافراز میهن اسلامی ادای دین می کنم و به روان پاک همه شهدای جنگ تحمیلی به ویژه شهدای دانشگاهی درود می فرستم و از خداوند متعال شفای عاجل جانبازان گرانقدر سال‌های دفاع مقدس را خواستارم و برای خانواده‌های محترم و ایثارگر این عزیزان صبر و اجر آرزومندم .

نمایش موجودیت‌ها