date_range یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ access_time ۰۲:۱۶:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

مدیرعامل آب منطقه‌ای مازندران: بزرگترین مجتمع آبرسانی مازندران دارای ردیف بودجه شد

مدیرعامل آب منطقه‌ای مازندران: بزرگترین مجتمع آبرسانی مازندران دارای ردیف بودجه شد
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: اقتصاد|انرژی

ساری - مدیرعامل آب منطقه‌ای مازندران از اختصاص ردیف بودجه برای بزرگترین مجتمع آبرسانی استان به ظرفیت 5 مترمکعب در ثانیه در بودجه سال 98 خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر ، محمدابراهیم یخکشی با اشاره به ۹ مجتمع آبرسانی به شهرها و روستاهای استان مازندران در طرح جامع آب شرب استان گفت: با پیگیری‌های به عمل آمده و عنایت دولت طرح آبرسانی به شهرستان‌های آمل، محمودآباد، نور، فریدونکنار با جمعیتی بالغ بر یک میلیون نفر دارای ردیف اجرایی شد که امیدواریم با تخصیص اعتبار مناسب و همچنین انتخاب پیمانکار عملیات اجرایی آن را شروع کنیم.

یخکشی با بیان اینکه در بودجه سال ۹۸ اتفاقات خوبی برای بودجه استان بخصوص در بخش آب رقم خورده است افزود: برای اولین بار آب بندان ها و سردهنه های زراعی سه استان شمالی کشور در ردیف متفرقه بودجه دارای ردیف شده اند که این امر قطعاً خدمات تقسیم و توزیع آب در مزارع شالیزاری را در استان‌های شمالی ارتقا و بهبود خواهد بخشید.

مدیرعامل آب منطقه‌ای مازندران با اشاره به ضرورت احداث سدهای کسیلیان و زارم رود و توجه آن در بودجه سال ۹۸ گفت: اگر سدهای زارم رود و کسیلیان وجود داشت قطعاً ما خساراتی ناشی از سیل در حوضه تالار و تجن نداشتیم.

مدیرعامل آب منطقه‌ای مازندران در پایان تجهیز منابع و درآمد مالی را برای صنعت آب و برق استان مهم برشمرد و گفت: منابع بسیار مغفول شده‌ای در استان وجود دارد که باید شناسایی شود و نقاط ضعف درآمدی استان بخصوص در بخش آب و برق نیز باید برطرف شود و باید تلاش کنیم موانع موجود برای تجهیز منابع مالی در استان برطرف شود تا شاهد تحول جدی در استان بویژه در بخش‌های زیربنایی آب و برق باشیم.

نمایش موجودیت‌ها