date_range دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ access_time ۰۲:۴۳:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

دهمرده در تذکر شفاهی: دولت درباره افزایش حقوق‌ها به قانون عمل کند

دهمرده در تذکر شفاهی: دولت درباره افزایش حقوق‌ها به قانون عمل کند
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: سیاست|مجلس

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی از دولت خواست درباره افزایش حقوق‌ها به قانون عمل کند.

به گزارش خبرگزاری مهر ، حبیب الله دهمرده در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر کشور گفت: در خصوص برآورد خسارات مرغداران سیستان و سایر بخش‌ها از طرف استان هیچ اقدامی صورت نگرفته است؛ آیا معنای اشتغال و تولید به این شکل است؟

وی همچنین در تذکری به وزیر ورزش و جوانان، افزود: لطفاً برای قهرمانان بازی‌های آسیایی و پا را آسیایی طبق وعده‌های داده شده قبل از اعزام عمل کنید که متاسفانه پس از ۹ ماه اقدامی صورت نگرفته است.

این نماینده مجلس در تذکری به رئیس جمهور و وزیر اقتصاد، تصریح کرد: متاسفانه برخی بانک‌ها در خصوص سود دیرکرد سلیقه‌ای عمل کرده و همچنین در مورد افزایش حقوق‌ها چرا به قانون عمل نمی‌شود که متاسفانه باید گفت سو مدیریت در سطوح مختلف علی‌الخصوص معیشت، گرانی، اشتغال و تولید ملموس بوده و غیرقابل تحمل برای مردم شده است که باید گفت این سو مدیریت خود تبدیل به مشکل شده است.

دهمرده در تذکری به وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: چرا در خصوص قیمت خودرو نظارتی صورت نمی‌گیرد؛ آیا ادامه این روند و وضعیت برای جامعه قابل تحمل است؟

وی در تذکری به وزیر علوم افزود: در خصوص کنکور وزارت علوم باید قاطعانه عمل کند تا باعث سردرگمی و تشویش اذهان داوطلبان کنکور و نگرانی خانواده‌ها نشود.

نمایش موجودیت‌ها