date_range چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۱۱:۴۶:۰۰ ب.ظ

فرماندار بیرجند: بازارچه دائمی محصولات بیرجند در ورودی‌های شهر ایجاد شود

فرماندار بیرجند: بازارچه دائمی محصولات بیرجند در ورودی‌های شهر ایجاد شود
منبع خبر: خبرگزاری مهر

بیرجند- فرماندار بیرجند گفت: متاسفانه علی‌رغم پیگیری‌های انجام شده، ایجاد بازارچه دائمی در ورودی شهر بیرجند هنوز تحقق نیافته و باید مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار مهر ، علی ناصری ظهر چهارشنبه در ستاد خدمات سفرهای نوروزی بیرجند بیان کرد: حضور گردشگران در ایام مختلف سال باعث معرفی توانمندی های شهرستان می شود.

وی با بیان اینکه باید زمینه ارائه خدمات مطلوب به گرشگران را مهیا کنیم، افزود: راهسازی، شهرداری و راهداری بیرجند برای زیباسازی سه ورودی شهر برنامه ریزی کنند.

ناصری با اشاره به برپایی چادرهای فروش محصولات استان در ورودی های شهر بیان کرد: متاسفانه علی رغم پیگیری های انجام شده، بازارچه دائمی در ورودی شهر بیرجند هنوز تحقق نیافته است.

وی با اشاره به تابلوهای تبلیغاتی موجود در سطح شهرستان بیان کرد: باید آن قسمت که مربوط به بخش خصوصی است ابلاغ شود و مقید شوند که تبلیغات خود را مناسب با نوروز تغییر دهند.

ناصری ادامه داد: در سطح شهر برای ایام نوروز تابلوهایی برای تعیین مسیر مسافران احداث شود و واحدهای اقامتی با نمادهایی در سطح شهر مشخص کنید.

فرماندار بیرجند بیان کرد: باید کمیته ۱۰ گانه بخش خصوصی با محوریت میراث فرهنگی تشکیل شود و به بررسی خواسته ها و نواقص بخش خصوصی بپردازد.

وی بیان کرد: همچنین برخی از افراد در زمینه پذیرش بیماران در بیمارستان ها بی سلیقگی هایی انجام می دهند که باید در ایام نوروز مورد توجه قرار گیرد تا نارضایتی از سوی گردشگران حاصل نشود.

معاون خدمات شهری شهرداری بیرجند هم در این جلسه بیان کرد: ۳۸۰ پیشنهاد در راستای المان های نوروزی به شهرداری رسیده که از این تعداد، ۱۷ مورد پسندیده شده است.

حسن خانزاد با بیان اینکه این المان ها تا ۲۵ اسفند ماه درسطح شهر نصب خواهند شد، گفت: همچنین از دهم اسفندماه نیز هیچ مجوزی برای حفاری های جدید صادر نخواهیم کرد.

نمایش موجودیت‌ها