date_range پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۰۵:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

وزیر کشور: تصویب منطقه آزاد تجاری اینچه‌برون تحول اقتصادی ایجاد می‌کند

وزیر کشور: تصویب منطقه آزاد تجاری اینچه‌برون تحول اقتصادی ایجاد می‌کند
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: سیاست|دولت

گنبدکاووس- وزیر کشور گفت: تصویب منطقه آزاد تجاری اینچه‌برون می‌تواند تحول بزرگ اقتصادی در منطقه ایجاد کند.

به گزارش خبرنگار مهر ، عبدالرضا رحمانی فضلی، عصر پنجشنبه در بازدید از مناطق مرزی گلستان، اظهار کرد: با گذشت و فداکاری می توان اختلافات را در پروژه‌های بزرگ برطرف کرد.

وی با بیان این که منافع مردم بر منافع دولت رجحان دارد، افزود: علیرغم در نظر گرفتن قوانین و مقررات، همکاری و تعامل با بخش خصوصی را نباید فراموش کرد.

رحمانی فضلی از لزوم واگذاری بندر خشک به بخش خصوصی گفت و تصریح کرد: استاندار گلستان باید پیگیر پروژه‌های مهم استان باشد و در هر پروژه‌ای که احساس می شود با همراهی بخش خصوصی سریع‌تر به نتیجه می رسد، این بخش فراموش نشود.

وزیر کشور به ترکیب جمعیتی مختلف استان گلستان اشاره کرد و گفت: همدلی و وحدت مثال زدنی بین مردم استان با انقلاب اسلامی وجود دارد و این وظیفه دولت را در قبال این مردم سنگین تر می کند.

رحمانی فضلی ادامه داد: تلاش دولت بر خدمات‌رسانی به مردم است؛ در همین راستا اقدامات مهمی در دست انجام بوده که امیدواریم نتایج قابل قبولی را در پی داشته باشد.

وی با بیان این که مشکل آب کشور اگر بحرانی‌تر نشود، بهتر هم نخواهد شد، اضافه کرد: در حوزه کشاورزی باید روش‌های خود را تغییر دهیم؛ باید کشت گلخانه‌ای، آبیاری نوین و غیره جایگزین شود و دولت هم تسهیلات ارزان قیمت را در اختیار کشاورزان قرار دهد.

رحمانی فضلی در خصوص منطقه آزاد تجاری گفت: ایجاد منطقه آزاد تجاری می تواند تحول بزرگی را در منطقه ایجاد کند.

وی با بیان این که این طرح در مجلس شورای اسلامی است، افزود: نمایندگان مجلس باید با همت خود آن را تصویب کنند تا شاهد تحول اساسی اقتصادی در این استان باشیم.

نمایش موجودیت‌ها