date_range چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ access_time ۱۲:۳۷:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

خانه کتاب اعلام کرد؛ تهرانی‌ها بیشترین خریداران کتاب در عیدانه کتاب

خانه کتاب اعلام کرد؛ تهرانی‌ها بیشترین خریداران کتاب در عیدانه کتاب
منبع خبر: خبرگزاری مهر

با پایان هشتمین دوره از طرح تخفیف فصلی کتاب با عنوان «عیدانه کتاب 97»، 266 هزار و 64 تهرانی با مراجعه به کتابفروشی‌های عضو این طرح موفق به خرید کتاب شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی موسسه خانه کتاب؛ استان تهران با ۱۲۳ کتابفروشی عضو طرح عیدانه کتاب توانست رتبه اول بیشترین خریداران کتاب را در سراسر کشور به خود اختصاص دهد.

بر اساس این آمار، استان‌های اصفهان با ۹۲ کتابفروشی، خراسان رضوی با ۹۳ کتابفروشی، گیلان با ۲۴ کتابفروشی، قم با ۸۶ کتابفروشی، فارس با ۴۰ کتابفروشی، آذربایجان شرقی با ۳۰ کتابفروشی، مازندران با ۲۴ کتابفروشی، خوزستان با ۲۱ کتابفروشی و همدان با ۱۷ کتابفروشی به ترتیب بیشترین خریداران کتاب را در مدت اجرای طرح عیدانه کتاب از آن خود کردند.

همچنین، استان‌های کرمانشاه با ۱۱ کتابفروشی، کردستان با ۳۹ کتابفروشی، کرمان با ۲۹ کتابفروشی، یزد با ۲۲ کتابفروشی، گلستان با ۱۳ کتابفروشی، مرکزی با ۱۳ کتابفروشی، البرز با ۸ کتابفروشی، سمنان با ۱۰ کتابفروشی، زنجان با ۶ کتابفروشی و خراسان جنوبی با ۱۳ کتابفروشی در رتبه‌های یازدهم تا بیستم بیشترین میزان خریداران کتاب طرح عیدانه کتاب قرار گرفتند.

استان‌های اردبیل با ۹ کتابفروشی، آذربایجان غربی با ۱۶ کتابفروشی، لرستان با ۶ کتابفروشی، چهار محال بختیاری با ۷ کتابفروشی، قزوین با ۵ کتابفروشی، بوشهر با ۷ کتابفروشی، ایلام با ۶ کتابفروشی، کهگیلویه و بویراحمد با ۳ کتابفروشی، سیستان و بلوچستان با ۱۱ کتابفروشی، خراسان شمالی با ۷ کتابفروشی و هرمزگان  با ۲ کتابفروشی توانستند در فهرست ۲۱ تا ۳۱ بیشترین خریداران کتاب طرح عیدانه کتاب قرار بگیرند.

نمایش موجودیت‌ها