date_range پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ access_time ۱۰:۱۱:۰۰ ق.ظ

سرمربی تیم فوتبال پاس همدان: مشکل اصلی تیم فوتبال پاس همدان گلزنی است

سرمربی تیم فوتبال پاس همدان: مشکل اصلی تیم فوتبال پاس همدان گلزنی است
منبع خبر: خبرگزاری مهر
دسته خبری: ورزش|فوتبال

همدان- سرمربی تیم فوتبال پاس همدان گفت: ضعف اصلی تیم فوتبال پاس همدان در تمامی دیدارها ناتوانی بازیکنان در گلزنی بوده است.

احمد جمشیدیان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تساوی خانگی تیم فوتبال پاس همدان برابر خیبر خرم‌آباد اظهار داشت: تیم فوتبال خیبر تیم قوی با فیزیک بدنی بسیار خوبی بود و با برنامه‌ریزی روی نقاط ضعف و قوت این تیم وارد میدان شدیم.

وی افزود: به غیر از یک موقعیت روی پرتاب اوت دستی که اشتباه بازیکنانمان بود در طول ۹۰ دقیقه هیچ موقعیت گلی به حریف خود ندادیم.

سرمربی تیم فوتبال پاس همدان بابیان اینکه موقعیت‌های گل بسیار خوبی را در طول این دیدار از دست دادیم، گفت: بازیکنان طی ۹۰ دقیقه موقعیت‌های گل بسیار خوبی خلق کردند اما با بدشانسی و بی‌دقتی بازیکنان یکی پس از دیگری این موقعیت‌ها برایمان از دست رفت.

جمشیدیان عنوان کرد: طی چند هفته گذشته متاسفانه به دلیل ضعف در گلزنی امتیازات زیادی را در همدان از دست دادیم و این نشان می دهد گلزنی یکی از مشکلات اصلی ما در این هفته‌ها بوده و کادر فنی به‌شدت به دنبال رفع این نقطه‌ضعف تیم هستند.

وی بابیان اینکه به زودی روند نتیجه‌گیری تیم عوض خواهد شد، بیان کرد: بازی‌های گذشته را فراموش کرده‌ایم و باقدرت به دنبال نتیجه‌گیری در هفته‌های آینده هستیم.

سرمربی تیم فوتبال پاس همدان عنوان کرد: بازیکنان از انگیزه و روحیه بسیار بالایی برخوردار هستند و با آمادگی بالای بدنی به بازی‌های پیش رو فکر می‌کنند چراکه با یک برد روند تیم تغییر خواهد کرد.

گفتنی است؛ تیم فوتبال پاس همدان در هفته گذشته لیگ دسته دوم فوتبال کشور در یک دیدار خانگی برابر میهمان خود خیبر خرم‌آباد متوقف شد.

نمایش موجودیت‌ها