date_range دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۷:۲۶:۲۶ ب.ظ

چمنیان: عملکردمان در تیم ملی نوجوانان بد نبود تورنمنت "آری" کره جنوبیمصاف نونهالان با هانابانک در اولین روز پایان هفته پنجم لیگ تکواندوی دختران پایتختتیم روپایی الکترونیکی keen در پایان هفته پنجم اعتراف مربی آمریکایی بعد از رسوایی اخلاقی میز خبر

چمنیان: عملکردمان در تیم ملی نوجوانان بد نبود تورنمنت "آری" کره جنوبیمصاف نونهالان با هانابانک در اولین روز پایان هفته پنجم لیگ تکواندوی دختران پایتختتیم روپایی الکترونیکی keen در پایان هفته پنجم اعتراف مربی آمریکایی بعد از رسوایی اخلاقی  میز خبر
منبع خبر: روزنامه شاپرک
دسته خبری: ورزش|تکواندو

چمنیان:
عملکردمان در تیم ملی نوجوانان بد نبود
سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان می‌گوید عملکرد او و دستیارانش در تیم ملی خوب بوده است.
عباس چمنیان در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این که جلسه کمیته فنی فدراسیون فوتبال با حضور همه اعضا جهت بررسی عملکرد تیم ملی نوجوانان در یک سال اخیر برگزار شد، گفت: در این جلسه دو ساعته، گزارشی از عملکرد تیم ملی نوجوانان از رقابت‌های مقدماتی تا نهایی ارائه شد. روند استعدادیابی، شرایط اردوها و محتوای عملکرد تیم ملی بررسی شد. سه بازی اخیر تیم ملی در رقابت‌های قهرمانی آسیا نیز تشریح و تحلیل شد.
سرمربی تیم ملی نوجوانان خاطرنشان کرد: عملکرد تیم و کادرفنی در یک سال گذشته بد نبود. دوستان هم نقطه نظراتی داشتند که مطرح کردند. به طور کلی دیدگاه اعضای کمیته فنی مثبت بود. در رده پایه مسیر طی شده تا آماده سازی تیم اهمیت زیادی دارد و برای کادر فنی، بازیکنان و مدیریت بسیار مفید است و می‌توانند درس بگیرند.
او درباره آینده تیم ملی نوجوانان و خودش در این فدراسیون گفت: این جلسه صرفا درباره ارزیابی عملکرد تیم ملی بود و درباره آینده صحبتی نشد، با این وجود تاج و ساکت تاکید زیادی بر آماده سازی تیم‌های ملی دارند. سال آینده هر دو تیم باید در مسابقات مقدماتی شرکت کنند.
چمنیان یادآور شد: تحلیل فدراسیون و کمیته فنی احساسی نیست و بر اساس منطق و عملکرد است. به همین دلیل آقای ساکت به عنوان دبیرکل و محصص به عنوان رئیس کمیته فنی تحلیل‌های خوبی داشتند.
سرمربی تیم ملی نوجوانان خاطرنشان کرد: مسلم است که ما با تمام وجود کار کردیم و عملکردمان هم بد نبود.
وی با اشاره به حضور 152 بازیکن در پروسه آماده‌سازی تیم ملی نوجوانان گفت: یک گنجینه بزرگ از بازیکنان مستعد در اختیار فوتبال ایران است که با سرمایه و هزینه فدراسیون فوتبال آماده شده است. 50 نفر از بازیکنان بیش از دیگران در تمرینات بودند.

تورنمنت "آری" کره جنوبی
مصاف نونهالان با هانابانک در اولین روز
تیم ملی فوتبال نونهالان ایران که جهت حضور در تورنمنت هشت جانبه "آری" راهی کره جنوبی می شود، در نخستین بازی مقابل نماینده کشور میزبان قرار می گیرد.
نونهالان ایران در گروه نخست این رقابت ها با تیم های هانابانک کره جنوبی، پیونگ یانگ کره شمالی و بنیادکار ازبکستان روبرو خواهند شد.بر همین اساس در روز نخست بازی ها تیم ملی نونهالان ایران روز 6 آبان برابر هانابانک کره جنوبی قرار می گیرد و نمایندگان کره شمالی و ازبکستان در دیگر بازی این گروه به مصاف هم می روند.نکته جالب توجه در خصوص این تورنمنت رقابت ملی پوشان نونهال فوتبال ایران با تیم هایی از رده سنی نوجوانان است که تجربه متفاوتی برای شاگردان محمد یاوری به شمار می رود.

پایان هفته پنجم لیگ تکواندوی دختران پایتخت
تیم روپایی الکترونیکی keen در پایان هفته پنجم
رقابت های لیگ برتر نوجوانان دختر باشگاه های تهران در صدر جدول رده بندی قرار گرفت.دیدارهای هفته سوم تا پنجم از هفتمین دوره رقابت های لیگ برتر تکواندوی نوجوانان دختر پایتخت، یادواره شهید تکواندوکار صفا مظفری در سالن زنده یاد سید سعید مهیمن (خانه تکواندوی پایتخت) با حضور 8 تیم “روپایی الکترونیکی keen، آتنا، هیات تکواندو رباط کریم، هیات شهریار، نوین طب، شهر قدس، هیات شمال غرب و هیات شمال شرق “ برگزار شد.
در پایان رقابت های هفته پنجم تیم روپایی الکترونیکی keen با 12 امتیاز و تفاضل 27 در رده نخست جدول رده بندی قرار گرفت، تیم آتنا با 12 امتیاز و تفاضل 12 دوم شد و هیات رباط کریم هم با 10 امتیاز به رده سوم رسید.
نتایج دیدارهای هفته سوم تا پنجم به شرح زیر است:
*هفته سوم
آتنا 6- روپایی الکترونیکی کین 4
هیات شمال غرب 2 - نوین طب 7
هیات شمال شرق 8- هیات تکواندو شهر قدس 2
هیات رباط کریم 7 - هیات شهریار 3
*هفته چهارم
هیات شمال غرب 2- روپایی الکترونیکی کین 7
هیات شمال شرق 4- آتنا 6
هیات رباط کریم 3 - نوین طب 7
هیات شهریار 8 - هیات شهرقدس 2
*هفته پنجم
هیات شمال شرق 2- روپایی الکترونیکی کین 8
هیات رباط کریم 6- هیات شمال غرب 4
هیات شهریار 3- آتنا 7
هیات تکواندو شهرقدس 4 - نوین طب 5.

اعتراف مربی آمریکایی بعد از رسوایی اخلاقی
مربی بسکتبال آمریکایی بعد از افشای رسوایی اخلاقی خود، اعتراف کرد تا در انتظار مجازات سنگین خود بماند.به گزارش واشنگتن پست، گرگ استفن مربی بسکتبال تیم پایه آیوا به دلیل در اختیار داشتن تصاویر و ویدئو‌های نامناسب از 400 بازیکن نوجوان به حداقل 15 تا حداکثر 18 سال زندان محکوم خواهد شد.این مربی 42 ساله به پنج فقره جرایم اخلاقی متفاوت محکوم شده و به این جرایم اعتراف کرده است. او در ماه مارس امسال دستگیر شده بود.هنوز زمان اعلام حکم نهایی مشخص نشده است.

نمایش موجودیت‌ها