date_range سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ access_time ۰۵:۳۴:۴۶ ب.ظ

پسر جپاروف، بهترین استعداد نوجوان ازبکستان شرکت 200 کماندار نونهال در المپیاد استعدادهای برتر ورزش جوان و نوجوان

پسر جپاروف، بهترین استعداد نوجوان ازبکستان شرکت 200 کماندار نونهال در المپیاد استعدادهای برتر  ورزش جوان و نوجوان
منبع خبر: روزنامه شاپرک
دسته خبری: ورزش|تیراندازی

پسر جپاروف، بهترین استعداد نوجوان ازبکستان
مهم ترین هدف نقل و انتقالاتی استقلال در پنجره زمستانی این روزها در تاشکند با خبرهای بسیار خوبی مواجه شده که خاطرات تلخ او در آستانه قزاقستان را تحت الشعاع قرار داده است.
سرور جپاروف ستاره پابه سن گذاشته ازبک بعد از اتفاقات تلخی که در باشگاه جیتسو آستانه قزاقستان با آن مواجه و بالاجبار قراردادش را فسخ کرد، در بازگشت به تاشکند با اتفاقات خوشایندی روبرو شد از جمله این که دید پسرش رائول در مسیر پرکردن جای او در سال های آتی است.
رائول پسر 12 ساله سرور جپاروف از یک سال پیش به عضویت آکادمی تیم های پایه باشگاه بنیادکار در آمد تا همان راهی را طی کند که پدرش سال ها پیش طی کرد و تبدیل به بهترین بازیکن این کشور و فوتبال آسیا شد. رائول بنا بر اعلام کمیته فنی مسابقات پایه در ازبکستان و باشگاه بنیادکار به عنوان بهترین استعداد نوجوان سال 2018 انتخاب و دیپلم افتخار و تندیسی به عنوان پاداش دریافت کرد.
چمپیونات آسیا با انتشار تصویری از پسر جپاروف با در دست داشتن دیپلم افتخار و تندیس بهترین بازیکن نوجوان سال 2018 نوشت:« وقتی این اتفاق به اطلاع پدر رائول یعنی سرور رسید و به او گفتند جانشین خلف تو معرفی شده است تنها یک جواب داشت؛ این یک شوخی است»

شرکت 200 کماندار نونهال در المپیاد استعدادهای برتر
مسابقات المپیاد استعدادهای برتر رشته تیراندازی با کمان در مسافت 18 متر در رشته های ریکرو و کامپوند و در دو بخش پسران و دختران از تاریخ 1 لغایت 3 آذرماه به مدت سه روز در شهر همدان برگزار می شود.
200 کماندار از استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خوزستان، زنجان، فارس، قزوین، قم، کرمان، کرمانشاه، گلستان، گیلان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان و یزد در این مسابقات حضور دارند.
برنامه این مسابقات به شرح زیر است:
پنجشنبه 1 آذر ماه 97: مرحله مقدماتی
جمعه 2 آذر ماه: مرحله حذفی انفرادی از یک شانزدهم نهایی تا نیمه نهایی - مرحله حذفی تیمی از یک هشتم نهایی تا نیمه نهایی
شنبه 3 آذر ماه: مسابقات رده بندی و فینال.

نمایش موجودیت‌ها