date_range دوشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۸ access_time ۰۶:۴۸:۰۱ ب.ظ

دعوت 22 بسکتبالیست به اردوی تیم ملی جوانان برگزاری مسابقات فوتسال زیر 20 سال آسیا در تبریز تاثیر شرایط اقتصادی در برنامه‌های تیم ملی واترپلو آغاز اردوی تیم ملی بسکتبال سه‌نفره مردان میز خبر

دعوت 22 بسکتبالیست به اردوی تیم ملی جوانان برگزاری مسابقات فوتسال زیر 20 سال آسیا در تبریز تاثیر شرایط اقتصادی در برنامه‌های تیم ملی واترپلو آغاز اردوی تیم ملی بسکتبال سه‌نفره مردان  میز خبر
منبع خبر: روزنامه شاپرک
دسته خبری: ورزش|بسکتبال

دعوت 22 بسکتبالیست به اردوی تیم ملی جوانان
22 بسکتبالیست به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شدند.
اردوی آمادگی تیم ملی بسکتبال جوانان از 27 تا 30 فروردین در استان مازندران برگزار خواهد شد. اسامی دعوت شدگان به این اردو شرح زیر است:
ابوالفضل اعتمادی خراسان رضوی
علیرضا جعفری خراسان رضوی
امیر حسین یازرلو گلستان
نصرت یازرلو گلستان
مهدی لک زایی گلستان
هادی لک زایی گلستان
عطا افشاری اردبیل
امیر محمد پرویزی اصفهان
شادفر کرمی اصفهان
رضا ملک دوست گیلان
رضا فرید گیلان
سورنا علیزاده تهران
پیتر گریگوریان تهران
رضا حمیدی نیا تهران
علی شهریاری تهران
محمد جواد ملکی تهران
بهنام جمعه زاده تهران
محمدمهدی رحیمی تهران
علیرضا نقدی پور تهران
پوریا تقی زاده تهران
پارسا فلاح مازندران
محمد امین دهقان زاده هرمزگان
کادر فنی:مجید کرمعلی ناظر سرپرست
رضا نوری سرمربی.

برگزاری مسابقات فوتسال زیر 20 سال آسیا در تبریز
مسابقات فوتسال زیر 20 سال آسیا با شرکت 12 تیم در سالن پورشریفی تبریز برگزار می‌شود.به گزارش ایسنا، نشست هماهنگی مسئولان برگزاری مسابقات فوتسال زیر 20 سال آسیا با نمایندگان کنفدراسیون آسیا، جهت برگزاری هرچه بهتر این رویداد برگزار شد.در این نشست، تمامی زوایا و ملزومات برگزاری این مسابقات مورد بحث و بررسی قرار گرفت و برای رفع نواقصات تصمیمات لازم اتخاذ شد.جانسون نماینده کنفدراسیون آسیا در این جلسه، استان آذربایجان شرقی و علی‌الخصوص تبریز را دارای امکانات کافی برای برگزاری مسابقات دانست و گفت: کلانشهر تبریز با وجود این امکانات، جزو معدود شهرهای دنیا است که توان برگزاری این مسابقات را دارد.وی امکانات موجود در شهر تبریز را حتی بیشتر از شهرهای بزرگی در دنیا همچون بوینس آیرس ارزیابی کرد.گفتنی است، نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا از روز جمعه هفته گذشته در تبریز حضور دارند و تمامی امکانات این شهر را برای برگزاری این دوره از مسابقات بازدید و ارزیابی کرده‌اند.

تاثیر شرایط اقتصادی در برنامه‌های تیم ملی واترپلو
سرمربی تیم‌ملی واترپلو با ابراز ناراحتی از کمبود بازی‌های تدارکاتی برای تیم ملی می‌گوید که شرایط اقتصادی کشور را درک می کنیم.دور جدید اردوهای تیم ملی واترپلو برای حضور در انتخابی المپیک 2020 توکیو برگزار شد که الکساندر چیریچ پس از اتمام تمرین در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره شرایط تیم ملی صحبت کرد.او در مورد برنامه‌های تمرینی تیم ملی گفت: «فعلاً در حال تمرین و آموزش قوانین جدید واترپلو به بازیکنان هستیم و اگر بازی‌های یک ماه اخیر را ببینید سرعت بازی‌ها سریع‌تر شده و به همین دلیل نیاز است تغییرات زیادی را در جریان فنی تیم ایجاد کنیم. از طرفی هم شرایط شخصی بازیکنان را داریم که باید جوابگوی زندگی نرمالشان باشند چون شرایط ورزش ما پاسخگوی نیازهای معمول آنها نیست.»
چیریچ ادامه داد: «از آنجایی که من در ایران هستم پس کشور من نیز ایران است. متاسفانه در کشور ما (ایران) شرایط واترپلو به گونه‌ای است که درآمدزایی ندارد و از همین رو محور اصلی ملی‌پوشان واترپلو نیست و آنها دنبال شغل هستند. کشور ما ایران در شرایط سخت اقتصادی قرار دارد و شرایط مالی قبل را نداریم که کار را سخت‌تر می‌کند.»او در پاسخ به این سوال که آیا درخواست بازی دوستانه را به فدراسیون داده است؟ نیز گفت: «قطعاً درخواست بازی تدارکاتی داشته و دارم ولی شرایط اقتصادی سخت است. ما الان تنها اردو و بازی تدارکاتی سنگاپور را پیش رو داریم که بهتر است با تیم‌های بیشتری بازی کنیم. با این حال باید حداقل‌ها را رعایت کنیم چون حریفان دیگر در آسیا خیلی جلوتر ما هستند.»

آغاز اردوی تیم ملی بسکتبال سه نفره مردان
بسکتبالیست های تیم ملی سه نفره، وارد اردوی تدارکاتی می شوند.اردوی آمادگی تیم بسکتبال سه نفره آقایان، از امروز در سالن بسکتبال آزادی زیر نظر محمد کسایی‌پور آغاز می‌شود و تا چهارشنبه 4 اردیبهشت ادامه دارد. اسامی دعوت شدگان به اردو، این شرح است:
دانیال تحویلیان اصفهان
امیررضا دری بوشهر
امیر حسین آذری تهران
امیر صدیقی تهران
محمد اوجاقی تهران
شایان پورکاوه چهارمحال و بختیاری
ابراهیم بیگی چهارمحال و بختیاری
نوید خواجه زاده خراسان رضوی
شاهین مقدم زنجان
مهدی هلی چی خوزستان
محسن عابدی کرمان
وحید اسلامی کرمان
امیر حسین یار احمدی لرستان/عباس آقا باقری مرکزی
علی الله وردی فارس/رضا نادری فارس.

نمایش موجودیت‌ها