date_range جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۵۲:۵۶ ب.ظ

مهینی: هدف تیم نوجوانان، صعود از گروه است برای حضور در رقابت‌های قهرمانی کشور؛ پینگ‌پنگ‌بازان استان فارس معرفی شدند قهرمانی نهاوند در مسابقات کشتی جوانان همدان نکونام: کسب سه مدال جهانی، حاصل کار تیمی است تیم ملی هندبال نوجوانان عازم مسابقات آسیایی شد میز خبر

مهینی: هدف تیم نوجوانان، صعود از گروه است برای حضور در رقابت‌های قهرمانی کشور؛ پینگ‌پنگ‌بازان استان فارس معرفی شدند قهرمانی نهاوند در مسابقات کشتی جوانان همدان نکونام: کسب سه مدال جهانی، حاصل کار تیمی است تیم ملی هندبال نوجوانان عازم مسابقات آسیایی شد  میز خبر
منبع خبر: روزنامه شاپرک
دسته خبری: ورزش|هندبال

مهینی:
هدف تیم نوجوانان، صعود از گروه است
سرمربی تیم ملی فوتبال نوجوانان دختر گفت: هدف تیم ما صعود از گروه و کسب نتایج قابل قبول در مسابقات آسیایی است.
نشست خبری مربیان حاضر در گروه سوم مرحله مقدماتی مسابقات فوتبال زیر 16 سال آسیا برگزار شد و سرمربیان تیم های ایران، تاجیکستان، تایلند، ماریانای شمالی و سنگاپور به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.
«شادی مهینی» سرمربی تیم نوجوانان ایران ضمن تشکر و قدردانی از میزبانی خوب تاجیکستان گفت: با توجه به اینکه تیم ملی ایران در سطح فوتبال پایه نوپا بوده، خوشحالیم که در مقابل تیم هایی همچون تایلند، تاجیکستان و سنگاپور بازی می کنیم. امیدواریم که نتایج قابل قبولی را بدست آوریم و هدف ما صعود از گروه مان است.
وی در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگار کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص اینکه اولین بازی را چطور می بیند، گفت: اولین بازی ما روز شنبه مقابل ماریانای شمالی است برگزار می شود. اصولا نتیجه اولین بازی برای همه بسیار مهم است و این برای ما نیز مستثنی نیست. امیدوارم شاهد بازی خوبی از هر 2 تیم باشیم.
سرمربی ایران در خصوص برنامه های ایران برای حضور در مرحله نهایی قهرمانی آسیا گفت: تیم ملی نوجوانان بانوان ایران تمام تلاشش را برای رسیدن به این هدف بزرگ انجام خواهد داد.

برای حضور در رقابت های قهرمانی کشور؛
پینگ پنگ بازان استان فارس معرفی شدند
نفرات برتر رقابت های پینگ پنگ جوانان و نوجوانان قهرمانی استان فارس برای شرکت در بازی های کشوری انتخاب شدند.
در این بازی ها 92 پینگ پنگ باز در رده جوانان و 75 ورزشکار در رده نوجوانان با هم به رقابت پرداختند.
در رده جوانان، سینا نصریانی از لارستان بر سکوی نخست ایستاد، محمد مهدی آخوندی از گراش دوم شد و علی محمد رجبی از شیراز به مقام سوم دست یافت.همچنین در این رده، آرین عادل، پرهام فهام، عارف چشفر و محمد سینا معصومی از شیراز و محمد حسن سبزواری از گراش به ترتیب در رده چهارم تا هشتم قرار گرفتند و به عضویت تیم منتخب فارس در آمدند.در رده نوجوانان نیز امیر رضا جمالی از گراش به مدال طلا رسید، محمد حسن سبزواری از گراش نشان نقره گرفت و پارسا سهرابی از شیراز هم به مدال برنز دست یافت.همچنین در این رده، مهدی عسکری زاده از لارستان، امیر رضا سعیدی از شیراز، عرفان شیردل از لارستان، علیرضا سبزواری از گراش و علی راسخی از داراب به ترتیب چهارم تا هشتم شدند و به عنوان بازیکنان منتخب فارس راهی رقابت های کشوری خواهند شد.

قهرمانی نهاوند در مسابقات کشتی جوانان همدان
تیم کشتی نهاوند عنوان قهرمانی رقابت های کشتی آزاد جوانان استان همدان را کسب کرد.
این رقابت ها با حضور 76 کشتی گیر از 9 شهرستان همدان به مدت 2 روز به میزبانی خانه کشتی این استان برگزار شد.
در پایان این رقابت ها تیم نهاوند با 195 امتیاز قهرمان شد، همدان با 177 امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت و ملایر با 137 امتیاز سوم شد.

نکونام:
کسب سه مدال جهانی، حاصل کار تیمی است
ملی پوش ارزنده کشورمان و دارنده 3 مدال رقابت های تیراندازی قهرمانی جوانان جهان گفت: برای کسب این موفقیت یک سال تلاش کردم، این مدال حاصل یک کار تیمی است و باید از فدراسیون و کادر فنی تیم ملی تشکر کنم.امیر محمد نکونام پس از کسب مدال نقره رقابت های تیراندازی قهرمانی جوانان جهان اظهار داشت: برای کسب این مدال یک سال تلاش کردم. در این مدت از همه چیز زدم تا بیشتر برای تمرین و برنامه های تیراندازی وقت داشته باشم. مزد زحمات خودم را گرفتم و جا دارد از حمایت های فدراسیون و تلاش های کادر فنی تشکر کنم چرا که این مدال ها حاصل یک کار تیمی است.
وی ادامه داد: خداوند منان را شاکرم که در رقابت های قهرمانی جهان که از سطح بسیار بالایی هم برخوردار است تا کنون موفق به کسب سه مدال شده ام. این اتفاقات خوب برای اولین بار است که در تاریخ تیراندازی روی می دهد و جوانان ما نشان دادند در مسیر درست و اصولی گام بر می دارند. یک مدال نقره انفرادی، یک مدال نقره در میکس به همراه آرمینا صادقیان و یک مدال نقره تیمی در بخش پسران، نوید بخش روزهای خوب آینده است و از هم اکنون خودم را برای رقابت های بعدی در میادین مهم جهانی آماده خواهم کرد.نکونام گفت: سطح مسابقات بسیار بالا بود، رکوردهای کسب شده و نتایج جوانان نشان می دهد همه کشورها در این بخش سرمایه گذاری خوبی را انجام داده اند و موفقیت های کسب شده از سوی جوانان ایران نیز گواه این ادعاست که ایران یکی از قدرت های اصلی است.

تیم ملی هندبال نوجوانان عازم مسابقات آسیایی شد
تیم ملی نوجوانان کشورمان برای شرکت در مسابقات آسیایی و انتخابی قهرمانی جهان 2018، عازم اردن شد.
هندبالیست های کشورمان قرار است در این مسابقات که با حضور 16 تیم به میزبانی کشور اردن شرکت کنند .
تیم ایران در این دوره از رقابت‌ها در گروه چهارم با تیم‌های ژاپن، قطر و امارات هم گروه است.

نمایش موجودیت‌ها