ارتش در عالی‌ترین سطح آمادگی قرار دارد

ارتش در عالی‌ترین سطح آمادگی قرار دارد
منبع خبر: جهان نیوز

ارتش جمهوری اسلامی ایران با پیروی از ولایت‌فقیه و مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در عالی‌ترین سطح آمادگی قرار دارد.

به گزارش جهان نیوز ، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل آجا، امیر سرلشکر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش و جمعی از فرماندهان عالی رتبه از یگان‌های پادگان سنندج بازدید کردند.

فرمانده کل ارتش در این بازدید با بیان اینکه امروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با پیروی از ولایت فقیه و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در عالیترین سطح آمادگی قرار دارد.

امیرسرلشکر موسوی بیان کرد: دشمن از اتحاد ارتش و سپاه آزرده خاطر است و همواره در تلاش است که به این وحدت و اتحاد ضربه بزند و در شبکه‌های مجازی فعالیت‌های زیادی را شروع کرده است.

وی ادامه داد: دشمن بداند امروز کارکنان نیرو‌های مسلح اعم از ارتشی و سپاهی دارای بصیرت بالا و آگاهی لازم هستند و هیچگاه دست اتحاد و اخوت همدیگر را جدا نمی‌کند و نیرو‌های مسلح همه با هم یک مشت و یک هدف والا دارند.

وی اضافه کرد: باید در برابر انواع سلطه‌ها همچون سلطه نظامی، اقتصادی، فرهنگی، علمی و اجتماعی ایستادگی و آن را دفع کرد.

امیرسرلشکر موسوی اظهارداشت: بهبود معیشت کارکنان نیرو‌های مسلح همواره از دغدغه‌های به حق نظام و ضرورت‌های توصیه شده مقام معظم رهبری مد ظله العالی بوده است.

وی عنوان کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران دارای نجابت بی نظیری است و در برخورد با مشکلات صبوری فراوانی از خود نشان می‌دهند و حق ارتش آن است که از نظر معیشت و امکانات رفاهی نسبی در حد قابل قبولی قرار داشته باشند.

در این مراسم حجت الاسلام عبداللهی نیز در حسینیه شهدای لشکر ۲۸ گفت: امروز رزمندگان وکارکنان یگان‌های استان کردستان پا در رکاب و همیشه آماده مقابله با دشمن هستند و طرح‌های ابلاغی ستاد کل و نیروی زمینی را در راستای ارتقای ارتش ایران با جدیت انجام می‌گیرد.

منبع:باشگاه خبرنگاران
نمایش موجودیت‌ها