date_range یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۰۶:۰۵:۰۰ ق.ظ

آقای واعظی به «تقریبا تعطیل» راضی شوید!

آقای واعظی به «تقریبا تعطیل» راضی شوید!
منبع خبر: جهان نیوز
دسته خبری: سیاست|دولت

جناب واعظی، مدیر دفتر رئیس‌جمهور محترم روز جمعه در دانشگاه امام صادق در خلال فرافکنی‌ها در پاسخ به ناکارآمدی‌ها، چندبار از روزنامه جوان و کیهان نام برده‌اند که دولت را می‌آزارند.

به گزارش جهان نیوز ؛ جناب واعظی، مدیر دفتر رئیس جمهور محترم روز جمعه در دانشگاه امام صادق در خلال فرافکنی‌ها در پاسخ به ناکارآمدی‌ها، چند بار از روزنامه جوان و کیهان نام برده‌اند که دولت را می‌آزارند.‌
 
جناب ایشان حتماً می‌دانند که دولت راستگویان و طرفدار نقد-حتی معصومین- تمام راه‌های مادی و غیرمادی را برای تعطیلی روزنامه جوان طی کرده است که اینجا آن اقدامات را نمی‌شماریم. اما اجازه دهید « کلاً تعطیل» نشود بلکه به« تقریباً تعطیل» رضایت دهید. به ایشان و رئیس جمهور محترم صادقانه عرض می‌کنیم که با ذره بین دنبال اقدام عملی مثبت دولت می‌گردیم که با «امید» آن را معنا دهی کنیم اما کمتر پیدا می‌کنیم. ایشان اقداماتی را که برای مردم انجام می‌دهند(نه قرار است انجام شود)، مستند بفرستند تا به عرض ملت« منتظر پسا برجام» برسانیم. بخشی ازمحتوای روزنامه‌های همسو با دولت درگیر این مسئله است که واعظی «رئیس جمهور شماره 2» است یا معاون اول دولت؟ بخشی از انرژی دولت هم در حال تلف شدن در این منازعه است. تاوان آن را باید جوان و کیهان پرداخت کنند؟ اینکه از یک خبر برداشت نقد کنیم یا تخریب به خود خبر بستگی ندارد، بلکه جایگاه و پایگاه اجتماعی نقد شونده مبنای معنادهی به آن است. 

منبع:جوان
نمایش موجودیت‌ها