date_range چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۰۶:۰۰ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

آرزوی سیدحسن نصرالله چیست؟

آرزوی سیدحسن نصرالله چیست؟
منبع خبر: جهان نیوز

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه امروز قلب هر انسان آزاده و مقاومی در یمن می‌تپد، گفت: وظیفه هر کشور و جریان آزاده‌ای است که به مردم یمن اسلحه، غذا و کمک مالی برساند.

به گزارش جهان نیوز ، آیت الله عباس کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری، با اشاره به استمرار بحران انسانی در یمن اظهار داشت: مردم مقاوم یمن حماسه بی نظیری را علیه آل سعود و کشورهای حامی آنها یعنی آمریکا و رژیم صهیونیستی به راه انداختند.
 
آیت الله کعبی بر همین اساس ادامه داد: بیش از 4 سال است که رژیم سعودی علیرغم محاصره هوایی، زمینی و دریایی و همچنین آزمایش انواع سلاح ها بر علیه کودکان و مردم غیرنظامی و بی سلاح یمن نتوانسته است حلقه مقاومت مردم این کشور را بشکند.
 
این عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به از بین رفتن زیر ساخت های یمن در اثر حملات رژیم سعودی خاطرنشان کرد: همه امپراطوری های رسانه ای، سیاسی، نظامی و دیپلماتیک وابسته به نظام سلطه علیه مردم یمن به میدان آمده اند و این امر متاسفانه در سکوت رسانه ای کشورهای اسلامی پیش می رود.
 
وی با بیان اینکه مردم مظلوم یمن به فجیع ترین شکل ممکن قربانی و دچار مرگ تدریجی شده اند، یادآور دشد: انواع بیماری ها، محاصره اقتصادی و نظامی و فتنه گری آل سعود نتوانسته است مردم یمن را از پای درآورد.
 
آیت الله کعبی با اشاره به رهبری شجاعانه و حکیمانه انصارالله یمن اظهار داشت: رژیم آل سعود به مرز شکست نهایی نزدیک شده است.
 
عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: حماسه دلیرانه مردم یمن آنچنان ارزش دارد که دبیر کل حزب الله لبنان آرزو می کند که به عنوان یک سرباز در یمن مبارزه کند.
 
وی با بیان اینکه امروز قلب هر انسان آزاده و مقاومی در یمن می تپد، افزود: امروز باید در همه زمینه ها از مردم یمن حمایت کنیم؛ حمایت مالی، سیاسی، رسانه ای و حتی کمک و ارسال وسایل دفاع از سوی هرکشور و جریان آزاده ای واجب است.

 
نمایش موجودیت‌ها