date_range شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ access_time ۰۳:۱۳:۰۰ ب.ظ
تعداد 5 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

ترافیک نیمه‌سنگین در هراز و آزادراه کرج - قزوین

ترافیک نیمه‌سنگین در هراز و آزادراه کرج - قزوین
منبع خبر: جهان نیوز
دسته خبری: جامعه|محیط زیست

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور تا ساعت 13 از ترافیک نیمه‌سنگین در محور هراز و آزادراه کرج - قزوین خبر داد.

به گزارش جهان نیوز به نقل از  تسنیم، سرهنگ نادر رحمانی در مورد وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور تا ساعت 13 امروز (شنبه) اظهار کرد: در ارتفاعات محور کرج – چالوس بارش برف را شاهد هستیم. همچنین در اکثر محورهای استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و مازندران بارش باران مشاهده می‌شود.
 
وی افزود: بارندگی در محورهای سمیرم – شهرضا و نائین یزد در استان اصفهان، محور کوهرنگ – ایذه در استان چهارمحال و بختیاری و محور بوئین زهرا در استان قزوین مشاهده می‌شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور به وجود مه گرفتگی همراه با کاهش دید در برخی از محورها اشاره کرد و گفت: این وضعیت در آزاد راه تبریز – زنجان و محور صوفیان – مرند در استان آذربایجان شرقی و گردنه حیران در استان اردبیل وجود دارد.

سرهنگ رحمانی در مورد وضعیت ترافیکی نیز اظهار کرد: محور هراز در مسیر جنوب به شمال، محدوده چلاو و همینطور باند جنوبی آزادراه کرج – قزوین از مهرشهر تا پل فردیس با ترافیک نیمه سنگین همراه هستند.
 
نمایش موجودیت‌ها