date_range یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ access_time ۱۲:۰۲:۰۰ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

پیمان‌نامه مسئولان و کارگزاران یک استان با امام عصر (عج)

پیمان‌نامه مسئولان و کارگزاران یک استان با امام عصر (عج)
منبع خبر: جهان نیوز
دسته خبری: فرهنگ و هنر|آیین

پیمان مثال‌زدنی با تومی‌بندیم [دلم می‌خواهد این‌ها را در طول سال مرور کنید ان‌شاالله مدام و مستمر] که از هر امکان و فرصتی برای آبادانی استان و کشور غافل نشویم، که برای رفع گرفتاری مردم هرگز کوتاهی نکنیم، که برای محرومیت‌زدایی، عزم و اراده انقلابی داشته باشیم، که میزها و احکام مسئولیتی را فرصت خودکامکی و منفعت‌طلبی ندانیم، که فریب دنیا و جلوه‌های تجملاتی آن را نخوریم.

به گزارش جهان نیوز ، در آستانه نیمه شعبان و ولادت منجی عالم بشریت حضرت امام زمان (عج الله تعالی فرجه الشریف) ظهر امروز  نماز وحدت مسئولان و کارگزاران استان به امامت نماینده ولی فقیه در استان امام جمعه شهرکرد در مهدیه مصلای امام خمینی (ره) شهرکرد اقامه شد.

 در مراسم امروز اقامه نماز وحدت کارکنان استان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد پیمان نامه‌ مسئولان استان با امام عصر (عج) را آماده و قرائت کردند و ‌مسئولان و کارگزاران استان پس از اقامه نماز وحدت این پیمان‌نامه را با حجت اعظم حق امام زمان (عج) بستند که با اعمال و رفتار، جهاد مستمر و مقاومت در برابر طاغوت ها، با هوشیاری و بصیرت در برابر نفاق، با وحدت ولائی و نه وحدت حزبی، با خدمت جهادی و نه خدمت روز مرّگی و غافل نشدن از آبادانی استان و کشور و هرگز کوتاهی نکردن برای رفع گرفتاری مردم یاری‌گر امام زمان(عج) و زمینه ساز ظهور باشند.

متن کامل پیمان‌نامه مسئولان استان با امام عصر(عج) در آستانه روز نیمه شعبان و ولادت امام عصر(عج) به شرح زیر است: 

بسم الله الرّحمن الرّحیم

پیمانی از کارگزاران استانی و نمازگزاران وحدت در مصلای شهرکرد با حجت اعظم حق [آقاجان شاهد باش] امام غائب از نظر حضرت بقیه الله حجت ابن الحسن المهدی ارواحنا فداه:

 مولا و سید ما، ای امام منتظر، ای حجت خدا، ای تحقق بخش مکتب انبیاء، ای نجات بخش بشریت، ای عدل گستر زمین با تو پیمان می‌بندیم، عهد و عقد و پیمانِ ناگسستنی که با اعمال و رفتارمان یاری‌گرت باشیم، که با جهاد مستمر و مقاومت‌مان در برابر طاغوت‌ها، که با بصیرت و هوشیاری در برابر نفاق، که با ایستادگی در برابر همه سختی‌ها، که با وحدت ولائی و نه وحدت جناحی، که با خدمت جهادی و نه خدمت روزمرّگی زمینه‌ساز ظهورت باشیم.

 پیمان مثال‌زدنی با تو می‌بندیم [دلم می‌خواهد این‌ها را در طول سال مرور کنید ان‌شاء‌الله مدام و مستمر] که از هر امکان و فرصتی برای آبادانی استان و کشور غافل نشویم، که برای رفع گرفتاری مردم هرگز کوتاهی نکنیم، که برای محرومیت‌زدایی، عزم و إراده انقلابی  داشته باشیم، که میزها و احکام مسئولیتی را فرصت خودکامکی و منفعت‌طلبی ندانیم، که فریب دنیا و جلوه‌های تجملاتی آن را نخوریم.

 پیمان محکم با تو می‌بندیم آقا و مولای ما که پناه‌گاه مظلوم و دشمن ستم‌گران باشیم، که با فساد از هر نوع آن مبارزه کنیم، که هرگز به هیچ فسادی نزدیک نشویم، که هر مراجعه کننده‌ای را تکریم کرده و در حل مشکلات او کوشا باشیم.

 عهد و پیمان تازه می‌کنیم عزیز دل ما، مولای ما، فرزند زهرا که شعائر دین خدا را بزرگ بشماریم، که نماز جماعت و جمعه برنامه‌ی همیشگی ما باشد، که حلال و حرام خدا جدی گرفته شود، که با معصیت پروردگار ستیزه‌گر باشیم، که سیره‌ی شهدا سیره و روش همیشگی باشد، که عبادت خدا، دعا و نیایش با خدا از اصول کارهایمان باشد، که انس با قرآن و قرائت و تفکر در آن، برنامه شبانه‌روزمان باشد.

 عهد و پیمان جدی می‌بندیم که نائب تو ولی‌فقیه را تنها نگذاریم، که دستورات و رهنمودهای او را بر همه چیز مقدم داریم، که راه امام و شهدا را با دل‌دادگی به ولایت‌فقیه دنبال کنیم، که از سست‌ عهدها نباشیم و از زاویه گرفته‌ها با ولی‌فقیه دوری گزینیم، که از دل‌بسته‌های به بیگانه نباشیم و از دل‌بسته‌های سست ایمان فاصله بگیریم، که بر پیمان و عهدمان با امام و انقلاب محکم باشیم.

 آقای ما، مولا و سید ما با تو پیمان می‌بندیم که هر چه داریم همه را هزینه ظهورت کنیم، که خود را خالص و مخلص سرباز پا به رکاب تو قرار بدهیم، که خود و خانواده خود را از خشم خدا دور نگه داریم، که با تمام وجود زینت شما و راه و مکتب شما باشیم.

 آقای ما سید و مولای ما شما هم گوشه‌ی چشمی به ما داشته باشید و ما را در اجرای این پیمان کمک کنید و از خداوند متعال عاقبت بخیری ما را مسئلت کنید.

 اللهم عجل لولیک الفرج

والسّلام علیکم و‌ رحمة‌الله و‌ برکاته

 31/ فروردین/ 1398
نمایش موجودیت‌ها