date_range یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۳۰:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

باشگاه تراکتورسازی به زنوزی واگذار شد

باشگاه تراکتورسازی به زنوزی واگذار شد
منبع خبر: جهان نیوز
دسته خبری: ورزش|فوتبال

رئیس هیئت فوتبال استان آذربایجان‌شرقی از واگذاری باشگاه تراکتورسازی به بخش خصوصی خبر داد.

به گزارش جهان نیوز ، فرایند واگذاری باشگاه تراکتورسازی به بخش خصوصی که از هفته پیش آغاز شده بود  سرانجام  به نتیجه رسید و الیاسی سرپرست باشگاه تراکتورسازی  و زنوزی  خریدار این تیم تبریزی که در چند بند با یکدیگر اختلاف داشتند به توافقات نهایی رسیدند تا این باشگاه تبریزی به زنوزی واگذار شود. 
 
جواد ششگلانی رئیس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی ضمن تایید این مطلب در گفتگو با خبرنگار ما اظهار کرد: مسئولان تراکتورسازی طی تماسی اعلام کردند که با زنوزی به توافق نهایی دست یافتند و این باشگاه را به زنوزی واگذار کردند. 

او ادامه داد: مسئولان تراکتورسازی باید توافق نامه را فردا به هیات فوتبال آذربایجان شرقی بیاورند تا این باشگاه به طور رسمی به نام زنوزی ثبت شود. 

ششگلانی درباره وضعیت باشگاه گسترش فولاد که در اختیار زنوزی است، بیان کرد: بعید می دانم که زنوزی بخواهد  باشگاه را همزمان اداره کند و به احتمال زیاد باشگاه گسترش فولاد را به بخش دیگری واگذار می کند. 

او در پایان درباره اینکه قرار است باشگاه گسترش فولاد به یک تیم اردبیلی فروخته شود، خاطر نشان کرد: من در این باره حرفی نشنیدم و مسئولان گسترش فولاد باید درباره این انتقال توضیح بدهند. 

منبع:باشگاه خبرنگاران
نمایش موجودیت‌ها