date_range شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۴۳:۰۰ ب.ظ

دانشگاه پیام‌نور البرز دانشجو می‌پذیرد

 

رئیس دانشگاه پیام نور البرز با بیان اینکه این دانشگاه پذیرای داوطلبان در همه گروه های آزمایشی است گفت که امکان ثبت نام برای کسانی که در کنکور شرکت نکرده اند در این دانشگاه وجود دارد.

 

اسحاق جلالیان با اشاره به اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری ۹۷ از سوی سازمان سنجش افزود: دانشگاه پیام نور امسال نیز در تمام گروه های آزمایشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی و هنر پذیرای داوطلبان علاقه مند به تحصیل در این دانشگاه است.

 

وی اضافه کرد: آن دسته از داوطلبانی که در آزمون سراسری شرکت نکرده یا حتی مجاز به انتخاب رشته نشده اند نیز می توانند در رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور البرز که گزینش در آنها صرفا بر مبنای سوابق تحصیلی (معدل دیپلم ) در ۶ مرکز دانشگاهی استان در کرج، هشتگرد، ماهدشت، طالقان، اشتهارد و نظر آباد صورت می گیرد، ثبت نام نمایند.

 

جلالیان گفت: داوطلبانی که در کنکور شرکت نکرده اند نیز باید همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری از ۱۵مرداد ماه ۹۷ ضمن مراجعه به سایت سازمان سنجش و اخذ دفترچه راهنما ضمن آگاهی از رشته های بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی این دانشگاه نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

 

رئیس دانشگاه پیام نور البرز این دانشگاه را به دلیل دارا بودن شیوه های خاص آموزشی و کیفیت مطلوب، منحصر به فرد عنوان و اظهار داشت: شیوه آموزش نیمه حضوری و الکترونیکی دانشگاه پیام نور بهترین فرصت تحصیل را برای شاغلین و افرادی که به هر دلیل نمی توانند در کلاس درس حضور یابند، فراهم می آورد.

 

جلالیان ادامه داد: این دانشگاه با تکیه بر سیستم آموزشی ترکیبی شرایط ویژه ای را برای ادامه تحصیل متقاضیان آموزش عالی فراهم کرده است.

 

وی گفت: تغییر محل آزمون مطابق نظر دانشجو، امکان تحصیل همزمان در ۲ رشته، آزمون های متمرکز و سراسری، برگزاری آزمون های آنلاین از دیگر مزایای دانشگاه پیام نور است که این دانشگاه را از سایر دانشگاه ها متمایز می کند.

نمایش موجودیت‌ها