date_range یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۱۲:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

شفر و نوروزی چه تضمینی از مسئولان باشگاه استقلال گرفتند؟

شفر و نوروزی چه تضمینی از مسئولان باشگاه استقلال گرفتند؟
منبع خبر: روزنامه ایران
دسته خبری: ورزش|فوتبال

کادرپرشکی استقلال بالاخره بعد از چند روز غیبت، از روز گذشته در تمرین استقلال حضور پیدا کردند.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از وب سایت نود، با وجود شروع تمرینات استقلال برای فصل جدید رقابتهای لیگ برتر، از روز اول هیچ یک از اعضای کادرپزشکی در محل تمرین حاضر نشدند. موضوعی که به مرور نگرانی بازیکنان و کادرفنی استقلال را در پی داشت چرا که اعتقاد داشتند برگزاری تمرین بدون حضور پزشک، ریسک بالایی دارد و می تواند در همین تمرینات آغازین فصل، مصدومیت هر بازیکنی را در پی داشته باشد.

در شرایطی که مسئولان استقلال هم به شدت پیگیر حضور اعضای کادرپزشکی در تمرین بودند اما ناراحتی دکتر امین نوروزی، از عدم انجام تست پزشکی بازیکنان جدید باعث شد وی تا آخرین لحظه برای حضور پزشکان در تمرین مقاومت کند.

دکتر نوروزی که سالیان سال است معاونت پزشکی باشگاه استقلال را عهده دار است بر این باور بود باشگاه پیش از عقد قرارداد با بازیکنان جدید، باید فرصت انجام تست پزشکی را مهیا می کرد تا بازیکنان بدون مشکل و شایعه در خصوص مصدومیت شان، جذب استقلال شوند. نکته ای که ظاهرا از دید مسئولان استقلال در نقل و انتقالات دور ماند تا جایی که حتی شایعه شد به عنوان مثال میثم تیموری که جذب این تیم شده، فصل گذشته با پارگی رباط روبرو بود و از این رو باید وضعیت امسالش مورد تست های دقیق پزشکی قرار گیرد.

با این وجود بعد از عدم حضور طولانی مدت اعضای کادرپزشکی در تمرین و به واسطه ارتباط خوب شفر و نوروزی، در جلسه ای که این دو با هم داشتند، شفر و نوروزی این تضمین را از مسئولان باشگاه گرفتند تا تیم به زودی راهی ایفمارک شود و بازیکنان قبل از عقد رسمی قراردادهایشان، تست کامل پزشکی بدهند. البته این جلسه، توافق دیگری هم در پی داشت که آن، حضور دکتر ستوده در تمرین روز گذشته استقلال بود تا خیال بازیکنان هم از حضور پزشک در تمرین راحت باشد.

 

نمایش موجودیت‌ها