date_range سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۴۳:۰۰ ب.ظ
تعداد 6 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

طارمی: مصدومیتم مسئله‌ای نیست

طارمی: مصدومیتم مسئله‌ای نیست
منبع خبر: روزنامه ایران
دسته خبری: ورزش|فوتبال

مهاجم تیم ملی فوتبال گفت: در این مدت مراکش را خیلی آنالیز کردیم و این بازی برای ما حکم فینال را دارد.

به گزارش ایران آنلاین، مهدی طارمی  پیش از آغاز تمرین امروز تیم ملی در جمع خبرنگاران درباره مصدومیتش گفت: در یکی ازبازی‌های دوستانه مشکلی از ناحیه کمر داشتم که مساله خاصی نبود. دیروز توانستم تمرین کنم و همه چیز خوب است.
وی ادامه داد: شرایط خوشبختانه خیلی خوب بود و دستورات تاکتیکی هم خوب بوده و امیدوارم همه چیز خوب پیش برود.
وی افزود:در جام جهانی هر تیمی که می‌آید قطعا مقتدر است و درست است اسپانیا و پرتغال تیم‌های خوبی هستند و حتی ایران هم تیم بسیار خوب است، امیدوارم شاهد بهترین اتفاقات باشیم.
طارمی در خصوص جو تیم ملی گفت: من 2-3 سال است که در تیم هستم ولی چیزهایی که از قبل شنیدم این است که مهمترین دلیل صدرنشینی ایران در آسیا به خاطر همدلی بوده است. جو تیم ملی هم بسسیار خوب است.
وی در خصوص بازی با مراکش گفت: همه بازی ها برای ما مهم بوده و همیشه همدل بوده ایم، کی‌روش این دیسیپلین و نظم را دوست دارد و امیدوارم که این همدلی باقی بماند.
طارمی در خصوص اینکه نقش او و سایر مهاجمان در تیم ملی برای صعود به جام جهانی چقدر است گفت: این درست نیست که من بگویم من گل زدم، مهم این نیست چه کسی بازی می‌کند و مهم این است که چه کسی بازی می‌کند و به مرحله بعد برود. این آرزوی همه ایرانیان است.
وی در خصوص آمادگی تیم ملی برای بازی با مراکش گفت: در این مدت مراکش را خیلی آنالیز کردیم و این بازی برای ما حکم فینال را دارد. ما شانس این را داریم که به دور بعد برویم و تمرکزمان را روی بازی با مراکش گذاشته ایم و بعد از آن به بازی با پرتغال و اسپانیا فکر می‌کنیم.
طارمی در خصوص نقاط قوت مراکش گفت: آنها پرس  تیمی خوبی دارند و نقطه قوت آنها همین است.


 

نمایش موجودیت‌ها