date_range دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ access_time ۰۱:۳۲:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

تاکید رئیس فدراسیون والیبال بر ضرورت ارتقای دانش مربیان داخلی

تاکید رئیس فدراسیون والیبال بر ضرورت ارتقای دانش مربیان داخلی
منبع خبر: روزنامه ایران
دسته خبری: ورزش|والیبال

رئیس فدراسیون والیبال گفت: والیبال ایران در جمع تیم‌های برتر جهان قرار دارد و مربیان آن نیز باید با افزایش دانش و توان حرفه‌ای به جایگاه واقعی خود در جهان برسند.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از فدراسیون والیبال، احمد ضیایی در مراسم افتتاحیه سمینار تخصصی «تاکتیک‌های پیشرفته دفاعی» افزود: جایگاه ورزش والیبال ایران در جهان اقتضا می کند که مربیان این رشته، خود را به جایگاهی که لایق آن هستند برسانند و انتظارات والیبال جهان را پاسخگو باشند.
وی گفت: خودنمایی در دنیای والیبال، نیازمند تلاش خانواده والیبال و رسیدن به جایگاهی است که لایق آن هستند.
رئیس فدراسیون والیبال هدف از برگزاری نخستین سمینار تخصصی تاکتیک های دفاعی با حضور سرمربی صربستانی تیم ملی را افزایش سطح علمی مربیان داخلی دانست و افزود: امیدوارم فعالیت و تلاش مربیان باعث ترغیب کمیته آموزش و پژوهش برای برگزاری مجدد چنین دوره های تخصصی شود.
ضیایی به ضرورت برنامه ریزی برای حضور مربیان والیبال ایران در عرصه جهانی اشاره کرد و گفت: امیدوارم روزی شاهد حضور شایسته مربیان والیبال ایران در تیم های مردان و زنان جهان باشیم و به نوعی در صدور مربی به دیگر کشورها موفق عمل کرده باشیم.
سمینار تخصصی «تاکتیک‌های پیشرفته دفاعی» از ساعت 9 امروز (دوشنبه) با تدریس ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی و با حضور بیش از 70 مربی مرد و زن در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک آغاز شده است و تا ساعت 18 ادامه دارد.

نمایش موجودیت‌ها