date_range جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۴:۲۲:۰۰ ب.ظ

مشکی‌پوشان صفر- پرسپولیس یک 3 امتیاز سخت سفیدها مقابل مشکی ها

مشکی‌پوشان صفر- پرسپولیس یک 3 امتیاز سخت سفیدها مقابل مشکی ها
منبع خبر: روزنامه ایران
دسته خبری: ورزش|فوتبال

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته نوزدهم مسابقات لیگ برتر که با پیراهن سفیدرنگ مقابل مشکی‌پوشان قرار گرفت، موفق شد با گل دقیقه 90 علیپور تیم میزبان را شکست دهد.

به گزارش ایران آنلاین، دیدار تیم های مشکی پوشان مشهد و پرسپولیس از ساعت 14:30 دقیقه با استقبال خوب تماشاگران در ورزشگاه ثامن مشهد برگزار شد که پرسپولیس موفق شد با گل علی علیپور میزبان خود را شکست دهد.


برانکو بدون هافبک های بازیسازش و همچنین غیبت شجاع خلیل زاده با تغییراتی نسبت به بازی‌های گذشته تیمش را روانه زمین کرد که این مساله باعث شد آنها علیرغم ایجاد فرصت‌های مناسب در مالکیت میانه زمین با مشکل مواجه شوند و نتوانند مثل گذشته مالکیت توپ را در اختیار داشته باشند . پرسپولیسی ها در این دیدار فرصت‌های مناسبی توسط علیپور، منشا و احمدزاده به دست آوردند اما یکی پس از دیگری این موقعیت ها را از دست دادند. سیاه جامگان ته جدولی نیز که امید زیادی به این جدال خانگی داشت بارها روی ضد حملاتی که بادامکی پایه آن را تشکیل می‌داد و هدف خود را یونس شاکری قرار داده بود به فرصت‌های دست یافت اما این موقعیت‌ها برای به خطر انداختن دروازه بیرانوند کافی نبود. در دقیقه 90 بازی سماجت سیامک نعمتی موجب شد تا توپ به وحید امیری برسد و امیری با ارسال خوب برای علیپور موجب شد تا مهاجم پرسپولیس در موقعیت تک به تک توپ را به تور دروازه مشکی پوشان بچسباند تا پرسپولیس در دقایق پایانی با 3 امتیاز مشهد را ترک کند.

 

نمایش موجودیت‌ها