تقدیر وزیر ورزش از فغانی و تیم داوری ایران در جام جهانی

تقدیر وزیر ورزش از فغانی و تیم داوری ایران در جام جهانی
منبع خبر: روزنامه ایران
دسته خبری: ورزش|هاکی

داور بین‌المللی فوتبال کشورمان گفت: خوشحالم تا آخرین لحظه بازهای جام جهانی 2018 روسیه، نام ایران در این رقابت‌ها طنین‌انداز بود.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و‌ جوانان، علیرضا فغانی که در جلسه مشترک روسای فدراسیون‌ها سخن می گفت، از وظیفه سنگین مسوولان ،برنامه ریزان و سیاستگذاران حوزه ورزش یاد کرد و توضیح داد: در ایام برگزار ی جام جهانی شاهد بودیم که مردم با موفقیت‌های ورزشکاران مان خوشحالی کردند و با ناراحتی هایشان اشک ریختند واقعیت این است آنچه که در سطح جامعه در حوزه ورزش رخ می دهدحاصل  اقداماتی است که از سوی شما برای آماده سازی تیم های ورزشی ورزشی انجام شده است .
او اضافه کرد: اینگونه‌ می توان عنوان کرد  که شما مسوولان علاوه بر وظیفه ی سنگینی که برعهده دارید افرادی تاثیرگذار در کشور هستید.
داور اعزامی کشورمان به بازی های جام جهانی در ادامه افزود: بسیار خوشحالیم که مردم و مسوولان در رقابتهای ۲۰۱۸  روسیه دو تیم از کشورمان (اعضای تیم ملی و تیم داوری ) را پذیرفتند و در تمامی برنامه ها که توسط ریاست محترم جمهور، وزیر محترم ورزش و جوانان و مسوولان برگزار شد نام تیم داوری هم  لحاظ می شد و خدا را شاکریم که سربلند از این آزمون بیرون آمدیم .
فغانی ادامه داد: همگان این باور را داشتند که تیم داوری ایران می بایست رقابتهای فینال را قضاوت می کرد اما ما معتقدیم آنچه که خواست خداوند است در روسیه اتفاق افتاد و خداوند را شاکریم که توانستیم وظیفه ای که بر عهده مان گذاشته شده بود را به خوبی انجام دهیم و سربلند بیرون بیاییم.
او گفت: آنچه که باعث خرسندی است این است که تا آخرین روز رقابتهای جام جهانی نام ایران در روسیه طنین انداز بود و من امیدوارم مردم از عملکرد ما رضایت داشته باشند.

تقدیر وزیر ورزش از فغانی و تیم داوری ایران در جام جهانی ---
نمایش موجودیت‌ها