date_range جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۷:۲۶:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

نمی‌خواهم رسانه‌ها بدانند که نظرم در مورد بازیکنان چیست شفر: در بالاترین سطح بازی کردیم

نمی‌خواهم رسانه‌ها بدانند که نظرم در مورد بازیکنان چیست شفر: در بالاترین سطح بازی کردیم
منبع خبر: روزنامه ایران
دسته خبری: ورزش|فوتبال

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: بازی کردیم و گل خوردیم و طبیعی بود که تا آخر فصل نمی‌توانستیم بدون گل خوردن بازی‌هایمان را ادامه بدهیم.

به گزارش ایران آنلاین، وینفرد شفر بعد از تساوی یک بر یک استقلال مقابل سایپا در نشست خبری اظهار داشت:  به علی قربانی گفتم بهترین گلت را به زودی می‌زنی. او در این بازی هم خیلی تلاش کرد. بازی سختی بود؛ از دقیقه اول مسابقه مشخص بود که بازی سختی داریم. ما در این موقعیت سرور  جباروف را نیاز داریم و در بازی بعدی دوباره او را به خدمت می‌گیریم .
او در مورد اینکه از تعویض‌هایش راضی بود یا نه گفت: بله، راضی بودم البته اگر امکان داشت جباروف را به داخل زمین می‌فرستادم که او را روی نیمکت نداشتیم. با توجه به داشته‌‌هایمان کار کردیم و باید ببینیم چه کاری باید انجام بدهیم. در جای  جباروف کسی را نداشتیم. شانس‌های گل زیادی هم به دست آوردیم. هم با داریوش شجاعیان و هم بدون او شانس گلزنی داشتیم .
شفر در مورد اینکه چقدر به بازیکنان امید استقلال بها می‌دهد گفت:‌ما فردا یک بازی دوستان با تیم منتخب آکادمی باشگاه داریم بازیکنان ذخیره و آنهایی که در این بازی کمتر بازی کردند فردا به میدان می‌روند روی این بازی‌ها حساب می‌کنیم تا ببینیم کدام جوان‌ها می‌توانند بهتر به ما کمک کنند .
وی در مورد اینکه بازی استقلال تحت تاثیر رکوردشکنی حسینی قرار گرفت و خوب بازی نکرد،‌گفت: شما بازی را کامل دیدید؟! وقتی بازیکنی مثل جباروف را ندارید در خط جلو خیلی توپ‌های ما برمی‌گردد، شما از عملکرد ما راضی نبودید  ولی من می‌گویم در بالاترین سطح بازی کردیم .
وی در مورد اینکه از عملکرد مدافعانش در این بازی راضی بود یا نه اظهار داشت: درباره عملکرد بازیکنانم اگر بخواهم دقیق صحبت کنم به صورت چهره به چهره با خودشان حرف می‌زنم و نمی‌خواهم رسانه‌ها بدانند که نظرم در مورد بازیکنان چیست. فکر می‌کنم دروازه‌بان ما و دروازه‌بان پرسپولیس در ایران بهترین هستند .
وی درباره شعار هواداران استقلال علیه علی قربانی گفت:حتما شما در جریان هستید که همه بازیکنان استقلال عاشق این تیم هستند و با صد در صد توان خود برای این تیم بازی می‌کنند. من به علی گفتم که او یکی از گل‌های زیبای سال را به ثمر می‌رساند. وقتی برنده می‌شویم دوستان زیادی داریم اما وقتی برنده نمی‌شویم فقط دوستان خوب داریم. وقتی علی از رختکن در حال بیرون آمدن بود به او گفتم که همه اعضای تیم پشتیبان تو هستند .
وی ادامه داد: در جام جهانی ۱۹۹۴ دیدید که روبرتو باجو که از بهترین بازیکنان جهان بود پنالتی‌اش را به آسمان زد. فوتبال همین است. باید کمک کنیم تا علی برگردد. همه اعضای باشگاه پشتیبان او هستند و از علی حمایت می‌کنند. شاید هواداران هم به خاطر احساسی بودن حرفی زده باشند اما فردا که احساسات آنها فروکش پیدا کند می‌گویند که قربانی بازیکن خوب تیم ماست و گلش‌های خوبی هم زده است .
سرمربی استقلال درباره صحبت‌های همتایش در پرسپولیس هم افزود: لزومی ندارد اینجا درباره سرمربی پرسپولیس حرف بزنم. دوستان خوبی اینجا (سالن نشست خبری) نشسته‌اند و باید درباره بازی خودمان حرف بزنیم نه درباره برانکو .

نمایش موجودیت‌ها