date_range پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۲:۴۰:۰۰ ب.ظ

رقابت‌های جهانی کونگ‌فو به میزبانی ایران برگزار می‌شود

رقابت‌های جهانی کونگ‌فو به میزبانی ایران برگزار می‌شود
منبع خبر: روزنامه ایران
دسته خبری: ورزش|اسکی

رئیس فدراسیون کونگ‌فو و هنرهای رزمی گفت که رقابت‌های جهانی رشته ورزشی کونگ‌فو و ورزش‌های رزمی به میزبانی کشورمان برگزار می‌شود.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از ایرنا، رضا حاتمی روز پنجشنبه در آئین افتتاحیه سیزدهمین دوره رقابت های کونگ فو و هنرهای رزمی به میزبانی استان البرز در باشگاه انقلاب کرج افزود: به عنوان اولین رشته ورزشی کشور، تمام تلاش ما بر است که بتوانیم در نهادهای معتبر جهانی رزم ملی کشورمان را ثبت و به همین منظور همه دستگاه ها در حال همکاری هستند تا این اتفاق مهم برای کشور رخ بدهد.
وی اضافه کرد: برنامه وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی این است که رویدادهای بین المللی را در کشور با سبک و سیاق فرهنگ ایرانی اسلامی برگزار کنند.
حاتمی گفت: به همین منظور رقابت های جهانی کونگ فو به میزبانی کشورمان برگزارمی شود که 7 استان کشور برای میزبانی این رقابت ها درخواست داده اند.
وی اشاره ای به زمان برگزاری این رقابت ها نکرد.
وی با بیان اینکه هدف این است تا ورزشکاران ایرانی بتوانند در عرصه جهانی مدال آوری کنند خاطر نشان کرد: یکی از وظایف ذاتی فدراسیون کشف استعدادهای جدید در این رشته ورزشی است.
حاتمی گفت: با این هدف در استان هایی که بضاعت مالی ندارند و استعدادهای نهفته و دور از چشم مسئولان دارند، این اقدام صورت خواهد گرفت تا بتوان هر چه بیشتر این استعدادها را کشف تا در عرصه های مختلف افتخار آفرینی کنند.
سیزدهمین دوره رقابت های کونگ فو و هنرهای رزمی بزرگسالان، انتخابی تیم ملی به مدت 2 روز با حضور 33 تیم از سراسر کشور به میزبانی البرز در حال برگزاری است.

رقابت‌های جهانی کونگ‌فو به میزبانی ایران برگزار می‌شود ---
نمایش موجودیت‌ها