date_range چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۱:۱۵:۰۰ ق.ظ

یک نرم‌افزار ویژه برای به‌روزرسانی «درایورها»

یک نرم‌افزار ویژه برای به‌روزرسانی «درایورها»
منبع خبر: روزنامه ایران

اگر «درایور» سیستم شما حذف شده یا مشکلی در یکی از سخت‌افزارهای سیستم رایانه‌ای خود مشاهده می‌کنید و نیاز به نصب دوباره درایور روی ویندوز خود دارید، نرم‌افزار کاربردی TweakBit Driver Updater می‌تواند این مشکل راحل کند.

ایران آنلاین /با توجه به اینکه همیشه به روزترین درایورها برای سخت افزارها، مهم‌ترین نیاز برای داشتن سیستمی با کارایی مناسب محسوب می‌شود، TweakBit Driver Updater را می‌توان بهترین گزینه دانست. این نرم افزار، ابزاری کارآمد برای آپدیت و به روزرسانی درایورهای سیستم‌های رایانه‌ای محسوب می‌شود و دقت بالایی در این زمینه دارد به همین دلیل هم می‌تواند با کم‌ترین میزان خطا، درایورهای سیستم را بررسی کند. پس از رصد سیستم هم در صورت نیاز و از طریق بانک اطلاعاتی که در دسترس این نرم افزار قرار دارد، بهترین و کارآمدترین به روزرسانی‌ها را پیدا و روی سیستم رایانه‌ای شما اعمال می‌کند.
یکی دیگر از ویژگی‌های این سیستم نیز این است که خطاهای مختلف( error ) برای درایورها در این نرم افزار پیش‌بینی شده است بنابراین پس از جست و جو، می‌تواند بهترین درایور که سالم‌ترین و کارآمدترین آنهاست را از بین 200 هزار درایور، انتخاب و روی سیستم نصب کند. به هر حال انتخاب درایور موضوع مهمی است و گاه دانلود آن از یک سایت غیرمعتبر می‌تواند سبب آلوده شدن سیستم رایانه‌ای به بدافزارهای مخرب شود که خود بسیار دردسرساز است.
دانلود درایور از سایت‌های متفرقه، ممکن است یک مشکل دیگر هم برای شما ایجاد کند چرا که همه درایورها با سخت افزار مورد نظر شما هماهنگی ندارند و بی‌توجهی به این موضوع هم می‌تواند برای کاربر دردسرساز شود.
اگر شما هم علاقه مندید این نرم افزار را برای به روزرسانی درایورها در اختیار داشته باشید می‌توانید آن را به صورت رایگان از وب سایت p30world.com دانلود کنید.

نمایش موجودیت‌ها