date_range چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ access_time ۰۴:۲۱:۰۰ ب.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل؛ ملی‌پوشان کشتی ناشنوای استان اردبیل عازم روسیه شدند

با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل؛ ملی‌پوشان کشتی ناشنوای استان اردبیل عازم روسیه شدند
منبع خبر: روزنامه ایران
دسته خبری: ورزش|کشتی

5 ملی پوشش کشتی ناشنوای اردبیل با حضور و تکریم مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل عازم روسیه شدند.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل، با حضور مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل، رئیس هیئت ورزش ناشنوایان استان و اعضای هیئت رئیسه این هیئت 5 کشتی گیر ناشنوای ملی پوش استان اردبیل «حسین نوری، سعید یونسی، سجاد اژه، بهزاد معرفت و مهدی ملکوتی» عازم مسابقات جهانی روسیه شدند.

در کشتی آزاد:
97 کیلوگرم : مهدی ملکوتی اصل در رده سنی جوانان
70 کیلوگرم : حسین نوری داشلجه دررده سنی بزرگسالان
79 کیلوگرم : سعید یونسی هیسکندی دررده سنی بزرگسالان
در کشتی فرنگی:
63 کیلوگرم : بهزاد معرفت در رده سنی جوانان
77 کیلوگرم : سجاد اژده در رده سنی جوانان
مسابقات قهرمانی جهان کشتی آزاد و فرنگی ناشنوایان در دو بخش جوانان و بزرگسالان از 20 الی 30 خردادماه در ولادیمیر روسیه برگزار خواهد شد.
بهرام آقاخانی مدیر کل ورزش وجوانان استان در این مراسم ضمن آرزوی پیروزی تیم ملی در این دوره از مسابقات گفت: هیئت ناشنوایان استان اردبیل یکی از هیئت های پر افتخار محسوب می شود و فعالیت های جشم گیر این هیئت باعث شد که همواره در بین هیئت های ورزشی برتر در سطح کشور مطرح می باشد.
آقاخانی با اشاره به اینکه 19 رشته ورزشی زیر نظر این هیئت فعالیت می کنند، افزود: با توجه به اینکه 19 رشته ورزشی زیر نظر این هیئت در حال فعالیت می باشد لازم است که این هیئت برای ورزشکاران یک سالن تخصصی مجزا داشته باشد که این امر مهم هم با پشتکار رئیس هیئت استان اردبیل در حال پیگیری و انجام هست و روزی را شاهد خواهیم بود که تمام هیئت های ورزشی استان اردبیل دارای سالن های تخصصی باشند.

نمایش موجودیت‌ها