date_range پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ access_time ۱۰:۱۶:۰۰ ق.ظ

قول تیرانداز المیپکی ایران: در رقابت‌های آسیایی مدال می‌گیریم

قول تیرانداز المیپکی ایران: در رقابت‌های آسیایی مدال می‌گیریم
دسته خبری: ورزش|تیراندازی

دختر تیرانداز المپیکی ایران روز پنجشنبه قول داد ملی‌پوشان تیراندازی زنان ایران مدال تیمی رشته تفنگ را در رقابت‌های تیراندازی سلاح بادی قهرمانی آسیا در ژاپن می‌گیرد.

ایران اکونومیست - قول تیرانداز المیپکی ایران: در رقابت‌های آسیایی مدال می‌گیریم
به گزارش ایران اکونومیست؛   نجمه خدمتی در آستانه آغاز مسابقات تیراندازی سلاح بادی قهرمانی آسیا  افزود: تیراندازان ایران از دو ماه پیش تمرینات اختصاصی را برای این رقابت ها آغاز کرده اند و رکوردهای خوبی داریم و امیدوارم نتایج خوبی هم در ژاپن کسب کنیم.
دارنده مدال مدال طلای تیراندازی بازی های آسیایی 2014 اینچئون ادامه داد: این نخستین بار است که رقابت های قهرمانی آسیا با حضور نمایندگان 25 کشور برگزار می شود و به نظر می رسد همه کشورها با تیم های کامل در این رقابت ها شرکت کرده اند.
خدمتی گفت: برترین های جهان همان برترین های آسیا هستند و نمایندگان چین، ژاپن، کره و چین تایپه مهم ترین رقبای ما هستند.
وی در خصوص امکانات اردوهای تیم ملی و شرایط تمرینی نیز گفت: در این دوره نسبت به دوره های گذشته شرایط و امکانات خیلی بهتر بود و تقریبا همه چیز مهیا بود و من امیدوارم این روند ادامه یابد تا تیراندازان در شرایط بهتری تمرین کرده و شانس بیشتری برای موفقیت در میادین آسیایی و جهانی داشته باشند.
کاروان تیراندازی ایران با 24 ورزشکار زن و مرد در دو رشته تفنگ و تپانچه در دهمین دوره رقابت های سلاح بادی قهرمانی آسیا شرکت می کنند.
قرار است در دهمین دوره رقابت های سلاح بادی قهرمانی آسیا که از 15 تا 21 آذر ماه در شهر واکو سایتامای ژاپن برگزار می شود سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به مصاف حریفان خود بروند.
تصویرها
قول تیرانداز المیپکی ایران: در رقابت‌های آسیایی مدال می‌گیریم
نمایش موجودیت‌ها