date_range جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۵۸:۰۰ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

پرسپولیس برابر شهرداری ماهشهر متوقف شد

پرسپولیس برابر شهرداری ماهشهر متوقف شد
دسته خبری: ورزش|فوتبال

دیدار دوستانه تیم‌های فوتبال پرسپولیس تهران و شهرداری ماهشهر بدون گل به پایان رسید و قهرمان فصل گذشته برابر حریف خود متوقف شد.

ایران اکونومیست - پرسپولیس برابر شهرداری ماهشهر متوقف شد
به گزارش ایران اکونومیست؛ دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس تهران و شهرداری ماهشهر از ساعت 18 پنجشنبه در ورزشگاه شهید کاظمی تهران برگزار شد.
سرخپوشان این دیدار دوستانه را با ترکیب رادوشویچ (دروزاه بان)، شجاع خلیل زاده، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محمد انصاری، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی، بشار رسن، امید عالیشاه و علی علیپور آغاز کردند.
بازیکنان پرسپولیس در طول بازی در زدن ضربات آخر بسیار بی دقت عمل می کردند. این موضوع باعث شد تا برانکو نسبت به عملکرد شاگردانش بسیار معترض باشد.
بی دقتی ضربات بازیکنان پرسپولیس در این دیدار به حدی بود که یک شوت سیامک نعمتی از ورزشگاه بیرون رفت!
نیمه نخست با تساوی بدون گل دو طرف به پایان رسید. با شروع نیمه دوم، برانکو ایوانکویچ تمامی 11 بازیکن پرسپولیس را تغییر داد و نفراتی مانندعلیرضا بیرانوند، شاهین مصلح، سروش رفیعی، آدام همتی، گادوین منشا، امیرمحمد اسدی و حمیدرضا طاهرخانی را به میدان فرستاد تا در نیمه دوم تیمش نتیجه بگیرد.
یکی از بازیکنان شهرداری ماهشهر در نیمه دوم به دلیل برخوردی که با شاهین مصلح داشت، بر روی زمین افتاد. بازیکنان پرسپولیس قصد داشتند با رعایت بازی جوانمردانه توپ را به اوت بزنند تا به وضعیت این بازیکن رسیدگی شود اما برانکو درباره این موضوع به شدت به بازیکنانش اعتراض کرد و به آنها گفت بدون توجه به وضعیت بازیکن حریف به بازی خود ادامه دهند.
در دقایق آخر بازی، برانکو، سروش رفیعی را که نیمه دوم به بازی آورده بود، از زمین بیرون کشید و مهدی شریفی را به جای وی وارد زمین کرد. در شرایطی که بازی متعادل پیش می رفت و به جز موقعیت حساسی که شهرداری ماهشهر در نیمه نخست از دست داد، موقعیت دیگری نصیب دو تیم نشده بود، مهدی شریفی با حرکتی فردی، یک شوت از راه دور را راهی دروازه شهرداری ماهشهر کرد که این توپ با فاصله بسیار کم از روی دروازه این تیم به بیرون رفت.
علی پروین بازیکن و سرمربی اسبق سرخپوشان، حمیدرضا گرشاسبی سرپرست فعلی، سعید شیرینی مدیرعامل اسبق و محمد پنجعلی بازیکن و کاپیتان سال های دور پرسپولیس از جمله افرادی بودند که این دیدار را از نزدیک تماشا کردند.
تصویرها
پرسپولیس برابر شهرداری ماهشهر متوقف شد
نمایش موجودیت‌ها