date_range یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۶:۳۲:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی؛ نمایشگاه عکس با موضوع حمایت از کالای ایرانی افتتاح شد

با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی؛ نمایشگاه عکس با موضوع حمایت از کالای ایرانی افتتاح شد
دسته خبری: سیاست|مجلس

علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (یکشنبه، 3 تیرماه) از نمایشگاه عکس با موضوع حمایت از کالای ایرانی که به همت سازمان ملی استاندارد ایران در مجلس شورای اسلامی برگزار شده است، بازدید کرد.

ایران اکونومیست - با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی؛ نمایشگاه عکس با موضوع حمایت از کالای ایرانی افتتاح شد
به گزارش ایران اکونومیست؛ لاریجانی پس از بازدید از نمایشگاه در جمع خبرنگاران حضور یافت و ضمن تشکر از سازمان ملی استاندارد ایران به دلیل برپایی این نمایشگاه، گفت: این طرح ابتکار خوبی است که توسط سازمان استاندارد اجرا شد و در آن از ظرفیت فکری هنرمندان برای حمایت از کالای ایرانی و تولید داخل استفاده شده است.
 
وی با تاکید بر ضرورت اطلاع رسانی در مورد آثار تولید شده در راستای حمایت از کالای ایرانی گفت: این نمایشگاه باید در معرض دید دانش آموزان در مدارس نیز قرار گیرد تا انگیزه ها را به سمت استفاده از تولید داخل افزایش دهیم، چون کشورهایی می توانند در حوزه تولید داخل کار کنند که زمینه های فرهنگی لازم برای آن را فراهم کنند.
 
رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حمایت از تولید داخل تنها با «باید و نباید و تدوین قانون میسر نمی شود»، ادامه داد: باید این انگیزه در مردم فراهم شود که از کالای تولید داخل استفاده کنند و برگزاری این قبیل نمایشگاه ها می تواند به افزایش انگیزه در این خصوص کمک کند، همچنین صدا و سیما باید برگزاری اینگونه نمایشگاه ها را برای آگاهی بینندگان اطلاع رسانی کند تا جوانان و نوجوانان با این مسائل آشنا شوند.
 
گفتنی است، کارگاه کشوری طراحی گرافیک و کارتون با موضوع کالای استاندارد ایرانی میخرم در اردیبهشت ماه سال جاری با حضور 70 هنرمند کشورمان در سازمان ملی استاندارد ایران برگزار شد و در این کارگاه سه روزه بیش از 140 اثر خلق شد که آثارمنتخب آن در این نمایشگاه در معرض دید نمایندگان خانه ملت قرار گرفت.
تصویرها
با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی؛ نمایشگاه عکس با موضوع حمایت از کالای ایرانی افتتاح شد
نمایش موجودیت‌ها