date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۷:۴۰:۰۰ ب.ظ

تاکید بر استفاده حداکثری از ظرفیت‌های استان برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه

تاکید بر استفاده حداکثری از ظرفیت‌های استان برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه
دسته خبری: سیاست|محیط زیست

استاندار خوزستان ضمن ابراز همدردی با حادثه‌دیدگان زلزله کرمانشاه بر استفاده حداکثری از ظرفیت‌های استان برای کمک‌رسانی به شهرهای آسیب‌دیده این استان تاکید کرد.

ایران اکونومیست - تاکید بر استفاده حداکثری از ظرفیت‌های استان برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه
به گزارش ایران اکونومیست؛ غلامرضا شریعتی عصر سه شنبه در محل بارگیری و ارسال اقلام ضروری و مورد نیاز زلزله زدگان کرمانشاه در اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: اکنون باتوجه به شرایط سخت آب و هوایی استان کرمانشاه و بی سرپناه بودن حادثه دیدگان نیاز است که در حدتوان اقلام مورد نیاز و ضروری را برای این هموطنان ارسال کنیم.

وی افزود: بحث قطعی برق، سرمای شدید هوا ،کمبود آب آشامیدنی و سایر مشکلات شرایط سختی را برای حادثه دیدگان و بخصوص کودکان ایجاد کرده که وظیفه انسانی ما حکم می کند از هیچ تلاشی برای خدمت رسانی به این هموطنان دریغ نکینم.

استاندار خوزستان ادامه داد: در شرایط کنونی نیاز است که در روزهای آینده نیز تمامی شرکت و ارگان‌های مختلف استان در شهرهای مختلف نسبت به تامین اقلام مورد نیاز این حادثه دیدگان تلاش کنند و هر یک به نوبه خود در این امر انسان دوستانه شریک شوند.

وی بیان کرد: تاکنون نیز در دو روز گذشته مدیریت بحران استانداری خوزستان، جمعیت هلال احمر استان و سایر دستگاه‌ها برای تهیه و ارسال اقلام مورد نیاز حادثه دیدگان تلاش مضاعفی داشته و امیدواریم با تداوم این تلاش ها بتوانیم گامی در کم کردن رنج این هم میهنان برداریم.

شریعتی گفت: این حرکت جهادی و تلاش شبانه روزی تمامی مسئولان استان و بخصوص کمک های شایسته مردمی به زلزله زدگان قابل تقدیر است.

یکشنبه شب زلزله برخی از استان های کشور از جمله استان کرمانشاه را لرزاند که این استان بیشترین آسیب را دید و خسارت های فراوانی به شهرهای کرمانشاه وارد کرد.

این حادثه بیش از 450 فوتی و بیش از 6 هزار مصدوم در استان کرمانشاه بر جای گذاشت.
اقلام مصرفی مورد نیاز حادثه دیدگان کرمانشاه در دو روز گذشته از خوزستان به این استان در حال ارسال است که در عصر سه شنبه بیش از 15 کامیون حاوی کنسروجات، آب معدنی ، نان و سایر اقلام مورد نیاز به کرمانشاه ارسال شد.
تصویرها
تاکید بر استفاده حداکثری از ظرفیت‌های استان برای کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه
نمایش موجودیت‌ها