date_range سه شنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۶ access_time ۰۸:۲۹:۰۰ ب.ظ

با رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال؛ سپاهانی‌ها و بانوان ذوب‌آهن جریمه شدند

با رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال؛ سپاهانی‌ها و بانوان ذوب‌آهن جریمه شدند
دسته خبری: ورزش|والیبال

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در تازه‌ترین آرای خود، تیم‌های فولادمبارکه سپاهان و بازیکن تیم بانوان سپاهان و تیم بانوان ذوب‌آهن را جریمه کرد.

ایران اکونومیست - با رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال؛ سپاهانی‌ها و بانوان ذوب‌آهن جریمه شدند
به گزارش ایران اکونومیست؛ کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، تیم فولاد مبارکه سپاهان را بدلیل تخلف تماشاچیانش، تیم بانوان سپاهان را بدلیل رفتار اهانت آمیزش و تیم بانوان ذوب آهن اصفهان را بدلیل اعتراض دسته جمعی بازیکنانش جریمه کرد.

این کمیته روز سه شنبه اعلام کرد: دیدار دو تیم سپاهان اصفهان و پیکان تهران در هفته 11 لیگ برتر برگزار شد و در جریان آن از سوی تماشاگران تیم سپاهان تخلفانی شامل سر دادن شعار و فحاشی به داور و بازیکن حریف(مسبوق به سابقه) رخ داد، بر همین اساس این تیم یک جلسه از همراهی تماشاگران خود محروم است(این رای قابل تجدید نظر است) و باید یکصد میلیون ریال نیز جریمه نقدی پرداخت کند (این رای قطعی است).

همچنین بر اساس اعلام کمیته انضباطی فدراسیون، مهسا پورمحمدیان بازیکن تیم بانوان فولاد مبارکه بخاطر رفتار زننده و اهانت آمیزش با مربی تیم آذرخش تهران، به یک جلسه محروم و یک میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام کرد: در دیدار دو تیم بانوان نماینده فارس و ذوب آهن اصفهان نیز از سوی تیم ذوب آهن تخلفاتی شامل اعتراض دسته جمعی به داور پس از پایان بازی صورت گرفت بنابراین این تیم پنج میلیون ریال جریمه می‌شود.

فرازنه نصر بازیکن تیم ذوب آهن بدلیل استفاده از الفاظ نادرست به تیم داوری و مژگان مدایم زاده مربی تیم ذوب آهن بخاطر اعتراض به داوری نیز توبیخ شدند.
تصویرها
با رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال؛ سپاهانی‌ها و بانوان ذوب‌آهن جریمه شدند
نمایش موجودیت‌ها