date_range جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ access_time ۰۹:۵۵:۰۰ ق.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

جام حذفی فوتبال؛ سایپا راهی مرحله یک‌هشتم نهایی شد

جام حذفی فوتبال؛ سایپا راهی مرحله یک‌هشتم نهایی شد
دسته خبری: ورزش|فوتبال

شاگردان «علی دایی» سرمربی تیم فوتبال سایپا پنجشنبه‌شب و در چارچوب رقابت‌های مرحله یک شانزدهم جام حذفی به دشواری از سد تیم سردار بوکان گذشتند و به مرحله بعدی این مسابقات صعود کردند.

ایران اکونومیست - جام حذفی فوتبال؛ سایپا راهی مرحله یک‌هشتم نهایی شد
به گزارش ایران اکونومیست؛ در این دیدار که از ساعت 18:40 در ورزشگاه پاس قوامین دراکباتان آغاز شد، تلاش دو تیم پس از 90 دقیقه به تساوی یک بر یک انجامید و بازی به وقت های اضافه کشیده شد در وقت های اضافه بازیکنان سایپا صاحب ضربه پنالتی شده و آن را تبدیل به گل کردند تا
بدین ترتیب تیم سایپا پس از یک ماراتن 120 دقیقه ای با نتیجه 2 بر یک تیم نه چندان شناخته شده سردار بوکان که در لیگ دست دوم حضور دارد را شکست داده و راهی مرحله بعدی این رقابت ها شوند.
«آرمان رمضانی» در دقیقه 68 و «آرش رضاوند» از روی نقطه پنالتی در دقیقه 120 برای تیم سایپا در این دیدار گلزنی کرده و در صعود این تیم به مرحله بعدی جام حذفی نقش اصلی را برعهده داشتند.
این درحالی است که «علیرضا صبوری» نیز از روی نقطه پنالتی در دقیقه 61 برای تیم سردار بوکان گلزنی کرد اما این گل مانع از شکست تیمش در این بازی نشد.
تیم سایپا در این دیدار هوادار زیادی نداشت اما در نقطه مقابل نزدیک به 500 هوادار تیم فوتبال سردار بوکان در ورزشگاه پاس قوامین حاضر شده و این بازی را از نزدیک نظاره گر بودند.
نکته قابل توجه در میان هواداران این تیم حضور «انور احمدنژاد» سرپرست تیم سردار بوکان با لباس کردی در ورزشگاه بود که مورد توجه هواداران این تیم نیز قرار گرفت.
از دیگر اتفاقات جالب این دیدار تشویق علی دایی سرمربی تیم فوتبال سایپا از سوی هواداران تیم سردار بوکان بود آنان با این کار تلاش های سرمربی تیم سایپا در کمک به زلزله زدگان و باز سازی مناطق آسیب دیده کرمانشاه را ارج نهاده و بدینوسیله نیز از او قدر دانی کردند.
ترکیب تیم سایپا:
حامد فلاح زاده، عبدالله ناصری، ساموئل سارفو، مهرداد کفشگری، آرش رضاوند، علی دشتی، رضا اسدی، امید خالدی، معین عباسیان، آرمان رمضانی و محمد حاج محمدی.
ترکیب تیم سردار بوکان:
امیرپارسازاد، توحید قرجانی، امیان شیرازی، حبیب افرا، فریور محبی، محمد چهارمحالی، مصطفی کریمی، ناصر عبدلی، شهریار شیروند، علی صبوری آزاد و موسی شهبازی.
در دیگر دیدار برگزار شده در جام حذفی، تیم ذوب آهن مغلوب تیم پدیده شد در این دیدار که در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار شد شاگردان «یحیی گل محمدی» در تیم پدیده شاگردان «امید نمازی» در تیم ذوب آهن را با نتیجه 2 بر یک از پیش رو برداشتند و به مرحله بعدی این رقابت ها عزیمت کردند.
روز گذشته (چهارشنبه) نیز تیم استقلال خوزستان برابر شاهین انزلی به برتری رسید و راهی مرحله یک هشتم نهایی این مسابقات شد.
تصویرها
جام حذفی فوتبال؛ سایپا راهی مرحله یک‌هشتم نهایی شد
نمایش موجودیت‌ها