date_range دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۴۲:۰۰ ب.ظ

سرمربی تیم ملی کاراته: باید از تجارب دیگر رشته‌های ورزشی درس گرفت

سرمربی تیم ملی کاراته: باید از تجارب دیگر رشته‌های ورزشی درس گرفت
دسته خبری: ورزش|کاراته

سرمربی تیم ملی کاراته ایران با بیان اینکه صرف تنها کسب سهمیه المپیک مهم نیست، گفت: باید از تجربیات دیگر رشته‌ها درس بگیریم و پس از کسب احتمالی سهمیه المپیک با آمادگی کامل در این رویداد حضور یابیم و قدرت کاراته ایران را ثابت کنیم.

ایران اکونومیست - سرمربی تیم ملی کاراته: باید از تجارب دیگر رشته‌های ورزشی درس گرفت
به گزارش ایران اکونومیست؛    «شهرام هروی»  تصریح کرد: دومین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی کاراته ایران در سال جدید از روز شنبه هفته آینده آغاز می شود.
وی با بیان اینکه در نشست با مسئولان فدراسیون، تمامی برنامه های تیم ملی در سال جاری تدوین شده است، توضیح داد: اردوهای آماده سازی را در تهران پیگیری می کنیم و خرداد ماه در لیگ جهانی ترکیه به میدان خواهیم رفت.
هروی گفت: در تلاش هستیم تمامی کاراته کاهای کشورمان که در رنکینگ جهانی دارای جایگاه هستند را به استانبول اعزام کنیم. حتی می خواهیم آنهایی که در رنکینگ نیستند، اما عملکرد خوبی داشته اند را در لیگ جهانی ترکیه روی تاتامی بفرستیم.
سرمربی تیم ملی کاراته با بیان اینکه سال بسیار مهمی پیش روی این رشته است، گفت: قهرمانی آسیا، بازی های آسیایی و قهرمانی جهان سه رویداد بزرگ و مهم هستند و همچنین مراحل مختلف لیگ جهانی را داریم که همه برای کسب سهمیه المپیک مهم هستند.
وی در مورد توقع جامعه ورزش کشور و اهالی کاراته از موفقیت تیم ایران در مسابقات گوناگون، گفت: جامعه کاراته مطالباتی از تیم ملی دارد که به حق است و تلاش می کنیم تا پاسخ این انتظارات را بدهیم.
سرمربی تیم ایران با اشاره به اینکه کاراته همواره در شرایط سخت برای ورزش کشور افتخارآفرین بود است، گفت: اکنون فدراسیون به ثبات رسیده و این مساله به ما کمک خواهد کرد.
هروی در مورد مسیر دشوار کاراته کاهای کشورهای مختلف برای کسب سهمیه المپیک 2020 نیز یادآور شد: تمام مسابقات دارای اهمیت است و به گونه ای برنامه ریزی می کنیم تا به اهدافمان برسیم.
وی با اشاره به اینکه باید از تجربیات دیگر رشته ها درس گرفت، ادامه داد: اینکه فقط به سهمیه برسیم، کافی نیست و باید با بهترین شرایط در المپیک شرکت کنیم تا مدال کسب کنیم.
تصویرها
سرمربی تیم ملی کاراته: باید از تجارب دیگر رشته‌های ورزشی درس گرفت
نمایش موجودیت‌ها