date_range دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ access_time ۰۸:۱۴:۰۰ ق.ظ
تعداد 2 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

امامی‌فر: کاش نیمه اول گل می‌خوردیم

امامی‌فر: کاش نیمه اول گل می‌خوردیم
دسته خبری: ورزش|فوتبال

«علیرضا امامی‌فر» مربی تیم سپیدروشت در نشست خبری پس از بازی مقابل پرسپولیس با ابراز عدم رضایت از عملکرد بازیکنان این تیم اظهار داشت: فوتبال مدنظر ما این نبود وای کاش در نیمه اول گل می‌خوردیم.

ایران اکونومیست - امامی‌فر: کاش نیمه اول گل می‌خوردیم
به گزارش ایران اکونومیست؛ امامی فر پس از پذیرفتن شکست مقابل پرسپولیس در هفته هفتم لیگ برتر ادامه داد: فقط می توانم با تاسف شروع کنم، آنچه مد نظر کادر فنی بود برآورده نشد و این فوتبالی نبود که انتظارش را داشتیم.
وی ادامه داد: تیمی که آمادگی کافی نداشت و تازه یک ماه است که تمرینات خود را آغاز کرده است و شرایط مساعدی نداشته جلوی پرسپولیسی که 2 فصل قهرمان شده و در زمان حاضر هم تیم چهارم آسیا است و برای قهرمانی می جنگد، بصورت غیر ارادی عقب کشید.
وی افزود: با این حال مسئله مهم درس گرفتن از این مسابقه برای بازی های بعدی است، صحبتی که آقای کریمی (علی کریمی سرمربی سپیدرود) هم با بازیکنان داشت این بود که کاش نیمه اول گل خورده بودیم، چرا که در این صورت با برداشته شدن استرس با شجاعت بیشتری حمله کرده و بازی مورد نظرمان را ارائه می دادیم، با این وجود باید بیشتر تلاش کنیم تا در بازی های آینده نتیجه بگیریم.
تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد با تک گل دقایق پایانی «آدام همتی» بازیکن تعویضی خود سپیدرود را از پیش رو برداشته و با توجه به راهیابی به جمع چهار تیم پایانی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با روحیه ای مضاعف در هفته هشتم لیگ برتر به مصاف حریف سنتی خود یعنی استقلال برود.
سپیدرود در زمان حاضر با 2 امتیاز قعر نشین جدول رده بندی لیگ برتر ایران است.
تصویرها
امامی‌فر: کاش نیمه اول گل می‌خوردیم
نمایش موجودیت‌ها