date_range چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ access_time ۰۶:۳۳:۰۰ ب.ظ
تعداد 1 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند.

لیگ برتر والیبال؛ شهرداری تبریز به صدر نرسید

لیگ برتر والیبال؛ شهرداری تبریز به صدر نرسید
دسته خبری: ورزش|والیبال

تیم والیبال شهرداری تبریز امروز (چهارشنبه)، با نتیجه 3 بر صفر مغلوب تیم خاتم اردکان شد تا عملا از رسیدن به صدر جدول رده‌بندی این رقابت‌ها بازبماند.

ایران اکونومیست -
لیگ برتر والیبال؛ شهرداری تبریز به صدر نرسیدبه گزارش ایران اکونومیست؛ در دومین دیدار هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر والیبال، بازیکنان تیم شهرداری تبریز که به اردکان رفته بودند با نتیجه غیر قابل انتظار 3 برصفر مغلوب تیم خاتم اردکان شدند و فرصت صدرنشینی را از دست دادند.

شاگردان «عادل بناکار» در صورت برد در این دیدار و شکست احتمالی تیم بانک سرمایه مقابل هاوش گنبد فرصت صعود به صدر جدول این رقابت ها را بدست می آوردند که با کسب این نتیجه این امکان از آنان گرفته شد و درهمان مکان دوم باقی ماندند.

در این دیدار که با نتیجه 3 بر صفر تمام شد، بازیکنان شهرداری تبریز با نتایج (25 بر21 ، 28 بر 26 و 25 بر23 ) مقابل خاتم اردکان مغلوب شده و چهارمین شکست خود را تجربه کردند.

پیش از این دیدار تیم سایپا، که تیم های قدرتمند پیکان و بانک سرمایه را درهفته های گذشته مغلوب کرده بود، برابر تیم شمس به پیروزی رسید.

درحال حاضر تیم های بانک سرمایه، شهرداری تبریز و سایپا عناوین نخست تا سوم جایگاه جدول رده بندی این رقابت ها را دراختیار دارند.
تصویرها
لیگ برتر والیبال؛ شهرداری تبریز به صدر نرسید
نمایش موجودیت‌ها