date_range پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ access_time ۰۳:۳۲:۰۰ ب.ظ
تعداد 3 خبرگزاری دیگر این خبر را منتشر کرده‌اند. گراف تشابه

سرخابی‌ها از ثبت قرارداد با بازیکن جدید منع شدند

سرخابی‌ها از ثبت قرارداد با بازیکن جدید منع شدند
دسته خبری: ورزش|فوتبال

کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال روز پنجشنبه با صدور اطلاعیه‌ای درخصوص نقل و انتقالات پنجره تابستانی فصل 98 - 97 تصریح کرد که 11 باشگاه از جمله پرسپولیس و استقلال مجوز ثبت قرارداد با بازیکن جدید را ندارند.

ایران اکونومیست - سرخابی‌ها از ثبت قرارداد با بازیکن جدید منع شدند
به گزارش ایران اکونومیست؛ در اطلاعیه شماره 2 کمیته تعیین وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال آمده است: تا تاریخ 28 تیر 1397 ، 5 باشگاه لیگ برتری فولاد خوزستان، ذوب آهن اصفهان، صنعت نفت آبادان، پیکان و سایپا دارای حکم قطعی و لازم الاجرا که منجر به حل و فصل نشده باشد، نبوده و مجوز لازم در خصوص ثبت قرارداد بازیکنان جدید خود را از کمیته وضعیت اخذ کرده اند.

با این حال در مدت زمان مشابه، باشگاه های نفت مسجد سلیمان، پدیده مشهد، سپاهان اصفهان، پرسپولیس (مطابق رای فیفا نیز از ثبت قرارداد بازیکن جدید محروم است)، تراکتورسازی تبریز، استقلال، گسترش فولاد تبریز، نساجی مازندران، سپیدرود رشت، استقلال خوزستان و پارس جنوبی جم دارای حکم یا احکام قطعی و لازم الاجرا از کمیته وضعیت هستند.

براین اساس، این باشگاه ها تا حل و فصل پرونده های خود، امکان صدور مجوز از سوی کمیته وضعیت جهت ثبت قرارداد بازیکنان جدید را نخواهند داشت.

در این اطلاعیه تاکید شده است: بدیهی است که باشگاه های بدهکار قید شده در بند 2 این اطلاعیه، چنانچه تا پایان مهلت نقل و انتقالات آغاز فصل 97-98 اقدام به حل و فصل پرونده های خود نکنند، صدور مجوز از سوی کمیته وضعیت جهت ثبت قرارداد بازیکنان جدید، برای آن باشگاه ها در این پنجره نقل و انتقالات، امکان پذیر نخواهد بود.

این اطلاعیه در حالی صادر شده است که فصل جدید رقابت های لیگ برتر از روز پنجشنبه 4 مرداد ماه آغاز می شود و بسیاری از تیم هایی که نمی توانند بازیکن جذب کنند، با بازیکنان بسیاری قرارداد امضا کرده اند.
تصویرها
سرخابی‌ها از ثبت قرارداد با بازیکن جدید منع شدند
نمایش موجودیت‌ها